$
פרסום ושיווק

דקטלון תפתח את החנות החמישית ב-2020 בביג באר שבע

רשת הספורט הצרפתית המוזלת ממשיכה לחתום על חוזים לפתיחת סניפים עתידיים. כיום מפעילה דקטלון סניף אחד בעיר ראשון לציון שנפתח לפני כשנה, וחתומה על חוזים לפתיחת סניפים בביג קריות, כפר סבא ותל אביב

אורנה יפת 10:4618.11.18
רשת הספורט הצרפתית דקטלון ממשיכה לחתום על חוזים לפתיחת סניפים עתידיים. לאחר שלאחרונה חתמה על הסכם לפתיחת חנות דקטלון בתל אביב, כעת מדווחת החברה על חתימת ההסכם הצפוי לפתיחת חנות בביג באר שבע.

 

כיום מפעילה דקטלון סניף אחד בעיר ראשון לציון שנפתח לפני כשנה, וחתומה על חוזים לפתיחת סניפים בביג קריות, כפר סבא ותל אביב. הסניף בבאר שבע יהיה החנות החמישית שעתידה הרשת הבינלאומית להקים בישראל. החנות תפתח במהלך 2020 על שטח של כ-3,150 מ"ר, ותשרת את תושבי דרום הארץ.

 

כפי שנחשף ב"כלכליסט", דקטלון שכרה בחודשים האחרונים גם שטח להקמת מרכז לוגיסטי באשדוד, שירכז את התפעול הלוגיסטי של הרשת. עד כה פועלת החברה ללא מרלו"ג, מה שיצר לה בעיות מלאי בזמן פתיחת החנות בראשון לציון, וחודשים רבים לאחר הפתיחה עדיין התקשתה החברה להשלים את החוסרים במלאים, שהתעכבו בשילוח מחו"ל ובשחרור מהמכס.

 

 

סניף של דקטלון בראשל"צ סניף של דקטלון בראשל"צ צילום: דנה קופל

 

דקטלון פתחה את הסניף הראשון בישראל בספטמבר 2017, בראשון לציון. ההתמחות של החברה היא שיווק מוצרי ספורט לכל הגילאים, במחיר נגיש לצרכן, וזאת בעיקר בשל העובדה שמרבית המוצרים בחנות הם מותג פרטי של החברה, מה שמאפשר לה להציע אותם במחירים נוחים. לדקטלון שנוסדה ב- 1976 בצרפת כ-1388 סניפים ב-42 מדינות והיא מעסיקה כ-85,000 עובדים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x