$
פרסום ושיווק

מסתמן: קרן אוזן תמונה ליו"ר מועצת הרשות השנייה

שר התקשורת צפוי להמליץ על מינויה של אוזן, לשעבר מנכ"לית רדיו דרום, לתפקיד; היא צפויה להחליף את יוליה שמאלוב-ברקוביץ', שהודחה לפני כשבוע

יואב סטולר 19:4213.11.18

קרן אוזן, לשעבר מנכ"לית רדיו דרום, מסתמנת להיות בחירתו של שר התקשורת, איוב קרא, לתפקיד יו"ר מועצת הרשות השנייה, כך אמרו הערב גורמים במשרד התקשורת ל"כלכליסט". היא צפויה להחליף את יוליה שמאלוב-ברקוביץ', שהודחה לפני כשבוע.

   

אוזן (39) היתה שדרנית ורכזת התוכניות בתחנת רדיו דרום, ערכה והגישה את תוכנית הבוקר, וניהלה בה את המחלקה המסחרית. בתפקידה האחרון בקבוצת תחנות ישראל, המחזיקה ברדיו דרום, חיפה ותל אביב, היתה נציגה הבעלים. כמו כן, שימשה אוזן מגישה וכתבת בטלוויזיה בערוץ 2, בתאגיד ולאחרונה בתוכנית "אנשים" בקשת.

  

קרן אוזן קרן אוזן צילום: youtube

 

אוזן היא בעלת תואר ראשון בתקשורת. בעבר סיפרה על הקשיים שחוותה מצידה בעת הניסיונות לחדור לתעשייה, אותם ייחסה לעיר מולדתה נתיבות ולרקע הסוציו-אקונומי ממנו הגיעה משפחתה.

  

עתה, על אוזן לצלוח את בחינת מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, המצוי בכינוס מקצועי בדובאי. לאחר מכן יצטרך המינוי לקבל את אישור הוועדה למינוי בכירים בשירות הציבורי, ואת אישור הממשלה.

 

כאמור, לפני חזר בו קרא מהחלטתו להאריך בארבע שנים את כהונתה של שמאלוב-ברקוביץ'; זאת, בעקבות התנהלותה בנושא המיזוג בין ערוץ 10 לרשת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x