$
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

ביהמ"ש מינה מפרק זמני לחברת פז מטבחים

השופטת עירית וינברג-נוטוביץ הוציאה צו פירוק זמני לחברת המטבחים ומינתה את עו"ד נפתלי נשר למפרק הזמני. לפז למעלה מ-300 לקוחות שהזמינו ממנה מטבחים ועשרות עובדים

ליטל דוברוביצקי 11:4508.11.18

בית המשפט המחוזי מרכז מינה מפרק זמני לחברת פז מטבחים שקרסה. כמו כן הוצא צו פירוק זמני לחברה. השופטת עירית וינברג-נוטוביץ מינתה לתפקיד המפרק הזמני את עו"ד נפתלי נשר. תפקידו יכלול ריכוז וכינוס זכויותיה ונכסיה של החברה לצורך שימורם. בית המשפט בחר בעו"ד נפתלי כמפרק זמני מרשימה של מועמדים ניטרלים שהוצעו על ידי הכנ"ר.

 

 

 

סניף של פז מטבחים סניף של פז מטבחים צילום: אוראל כהן

 

כפי שנחשף בכלכליסט, רשת פז מטבחים, אחת מחברות המטבחים הידועות בישראל נקלעה לקשיים וקרסה. הרשת הגישה בתחילת השבוע בקשת פירוק וכן בקשה למנות לה מפרק זמני. מבקשת הפירוק עולה כי לפז מטבחים למעלה מ-300 לקוחות אשר הזמינו ממנה מטבחים. מדובר בחברה אשר מייצרת ומשווקת מטבחים ומעסיקה עשרות עובדים .

 

"עסקינן בחברה העוסקת בייצור ושיווק מטבחים וקריסת החברה הינה תולדה של קריסת ענף המטבחים בארץ..נכון להיום, חובות החברה לספקים, לגופים פיננסיים ולעובדים עולים על סך נכסיה, ולמעשה החברה נמצאת בחדלות פירעון". על פי הערכה חובות הרשת נאמדים בכ-6 מיליון שקל.

 

עוד נטען בבקשה כי הבעלים של החברה הזרים כספים מכיסו הפרטי ואין באמתחתו מקורות מימון נוספים. קריסת פז מטבחים מצטרפת לעוד חברות שקרסו בשנים האחרונות בתחום ענף המטבחים בישראל. בעל החברה ניר שטבי, הזרים כספים רבים מכיסו הפרטי על מנת ששכרם של העובדים ישולם עד כה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x