$
פרסום ושיווק

סדרת הדרמה "בשבילה גיבורים עפים" נמכרה לנטפליקס

בשבילה עושים בינג': סדרת הדרמה שיצר עמרי גבעון בהשראת ספרו של אמיר גוטפרוינד תשודר מתחילת 2019 ברחבי העולם ל־130 מיליון מנויים

רז שכניק 10:1515.10.18
הישג יפה נוסף לתעשיית הטלוויזיה בישראל: חברת קשת מכרה לענקית המדיה הבינלאומית נטפליקס את סדרת הדרמה "בשבילה גיבורים עפים", שתשודר מתחילת 2019 ברחבי העולם ל־130 מיליון מנויים. את העסקה ביצעה קשת אינטרנשיונל, הזרוע הבינלאומית של קשת, ולנטפליקס יעלו עשרת הפרקים של העונה הראשונה כפי ששודרו בגרסתם המקורית בעברית, עם תרגום על המסך.

 

נינט טייב מתוך "בשבילה גיבורים עפים" נינט טייב מתוך "בשבילה גיבורים עפים" צילום: עומרי גבעון

 

 

את "בשבילה גיבורים עפים" יצר עמרי גבעון בהשראת ספרו של אמיר גוטפרוינד ז"ל. העלילה נעה סביב ארבעה חברים שעברו ביחד את השירות הצבאי בסיירת גולני, ואותם גילמו תומר קאפון, משה אשכנזי, מיכאל אלוני ונדב נייטס. הקשר ביניהם ניתק אחרי שחוו אירוע טראומטי במלחמת לבנון השנייה, כמילואימניקים, והם יוצאים אחרי עשר שנים למסע חיפושים מרתק בקולומביה אחרי יעלי (נינט טייב), שהוכרזה כמתה.

 

"בשבילה גיבורים עפים" גרפה את פרס הסדרה הטובה ביותר בפסטיבל קאן השנה, לפני שעלתה למסך באפריל. הסדרה, בהפקת חברת ספירו סרטים, השיגה רייטינג ממוצע של 16.5 אחוז לפרק, נתון שהפך אותה לדרמה הנצפית ביותר מאז פיצול ערוץ 2. לאור ההצלחה הזמינו בקשת עונה שנייה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x