שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

מכתב התראה לפני פירוק נשלח לרשת קפה קפה בשל חוב של 300 אלף שקל

חברת אוסף השקעות טוענת כי קפה קפה לא שילמה לה דמי שכירות מחודש יוני עבור סניף של לחם ארז שבבעלות הרשת, ולא נענית לדרישותיה. בעלי קפה קפה רונן נמני: "מאמין שבימים הקרובים הנושא ייסגר"

אורנה יפת 08:1510.10.18

חברת אוסף השקעות שלחה לרשת קפה קפה מכתב התראה לפני פירוק בשל חוב של כ־300 אלף שקל ומאיימת להגיש בקשת פירוק. החברה, בעלת נכס בכפר סבא עליו פועל סניף של לחם ארז, רשת בבעלות קבוצת קפה קפה, טוענת באמצעות עורך הדין חזי גורן, כי קפה קפה לא שילמה לה דמי שכירות מיוני 2018 ועד היום, ולא נענית לדרישות בעלת הנכס לשלם לה את החוב הכספי. אוסף השקעות פתחה נגד קפה קפה תיק הוצאה לפועל שיתרת החוב בו עומדת על 181 אלף שקל.

 

תיק ההוצאה לפועל נפתח בגין פסק דין שניתן נגד החברה ב-22 ביוני 2018, בבית משפט השלום נתניה, עבור תשלום דמי שכירות ותשלומים שונים אותם חייבת קפה קפה לבעלת הנכס. על פי פסק הדין, שניתן בהעדר הגנה, על רשת לחם ארז לשלם לבעלת הנכס 145 אלף שקל כולל מע"מ והוצאות שכר טרחה בסך 14 אלף שקל.

 

 

 

רונן נימני, הבעלים של קפה קפה. מנסה לגשר בין הצדדים רונן נימני, הבעלים של קפה קפה. מנסה לגשר בין הצדדים צילום: עמית שעל


לדברי רונן נימני, הבעלים של קבוצת קפה קפה, זה חצי שנה הוא מנסה לגשר בין הזכיין לבין בעל הנכס: "מדובר בסניף ותיק ומצליח של לחם ארז בבניין לשימור בכפר סבא. אלא שהתנאים במקום השתנו וכעת נבנה שם מגדל ובעל הנכס הפקיע מהזכיין את החניה. הזכיין דורש הפחתה של כ־50% מדמי השכירות ובעל הנכס אינו נעתר לבקשה. אני מאמין שבימים הקרובים הנושא ייסגר”.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x