$
פרסום ושיווק

ריקול באיקאה: חשש להימצאות חרקים באריזות צנימי שיפון

החברה הודיעה כי המוצרים הורדו מהמדפים ומי שרכש אותם זכאי להחזר כספי. בשבוע שעבר הודיעה החברה על ריקול למנורות תקרה

נורית קדוש 10:2830.09.18

ריקול שני בשבוע. איקאה ישראל מבצעת ריקול לצנימים הנמכרים בחנויות המזון השבדי בסניפיה. הרשת הודיעה הבוקר (א') כי באריזות צנימים בחבילות של 200 ו-400 גרם מחיטת שיפון מלאה מסוג LEKSANDS עם תאריכי התפוגה 18.1.19 ו-2.5.19 קיים חשש להמצאות חרקים ואין לצרוך אותם. הצנימים מיוצרים על ידי א.ב. לקסנד, שבדיה ומיובאים על ידי שפע הצלחה ולוגיסטיקה עבור איקאה ישראל.

 

 

 

סדרת המוצרים האמורה הורדה מהמדפים בכל חנויות הרשת ומשרד הבריאות עודכן בנושא. לקוחות שרכשו את המוצר ועל גביו מופיעים תאריכי התפוגה המפורטים, מתבקשים שלא לצרוך אותו, לצלם את קבלת הרכישה ולשלוח את תמונת הקבלה ביחד עם פרטי התקשרות לחברה ולקבל בעבורו החזר כספי. אם לא נמצאת קבלה, ניתן להשיב את המוצר לאחת מחנויות איקאה בנתניה, ראשל"צ, קרית אתא ובאר שבע ולקבל בעבורו החזר כספי.

הצנימים הצנימים צילום: איקאה

 

 

 

הריקול הנוכחי יוצא לדרך יומיים בלבד אחרי שאיקאה העולמית הכריזה על ריקול עבור מנורות תקרה מדגם CALYPSO, שנמכרו לאחר ה-1 באוגוסט 2016, וזאת בשל הסיכון לנפילת חלקים מהאהיל. החברה הודיעה שלקוחות שרכשו את המנורה לאחר תאריך זה ועל גבי המנורה מופיעה חותמת תאריך בין המספרים 1625-1744, מתבקשים להסיר את המנורה ולהחזירה לאחת מחנויות איקאה בנתניה, ראשל"צ, קרית אתא ובאר שבע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x