שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

מערכות המיזוג של חברת יורק מבית היטאצ’י ישווקו בישראל

מזגני יורק מדגם VRF ישווקו בשלב ראשון לפרויקטי מגורים ולא ברשתות החשמל

אורנה יפת 10:2612.09.18

חברת UNIQUE, הנציגה של מערכות מיזוג האוויר של היטאצ'י היפנית בישראל, משיקה את מערכות המיזוג VRF של החברה האמריקאית יורק. חברת יורק נמצאת בבעלות התאגיד הבינלאומי ג'ונסון קונטרול. ב־2015 רכשה ג'ונסון קונטרול, שהמותג המרכזי שלה הוא מזגני יורק, 60% מחברת היטאצ'י היפנית וכעת מתחילה החברה למזג את הפעילות של מותגי המיזוג של הקונצרן במפעלי היטאצ'י בסין.

 

 

 

מזגני היטאצ'י הם המותג היוקרתי של החברה ואילו יורק שהוא מותג עממי יותר ברמת המחיר וישווק במחירי שוק של מזגני החברות אלקטרה, תדיראן וטורנדו.

 

מזגן יורק מזגן יורק

לדברי אלון אוריאלי, מנכ”ל UNIQUE "הבשורה היא שיש היום בשוק מותג אמריקאי עם טכנולוגיה יפנית שנגישה לכולם - אלקטרה מחזיקה במותג דיידקין שהוא בעל אותה הטכנולוגיה, ותדיראן מחזיקה במותג טושיבה גם עם אותה טכנולוגיה, אבל המחירים שלנו יהיו תחרותיים למותגים הללו".

 

 

 

מזגני יורק ישווקו בשלב ראשון לפרויקטי מגורים ולא ברשתות החשמל. "אנחנו לא יכולים כרגע לשווק לרשתות, כי אנחנו עוד לא ערוכים לעבודה מול מתקינים פרטיים וחייבים להיות בשליטה. בשלב הראשון אנחנו מכשירים קבלנים ומתקינים שעובדים בפרויקטי מגורים לעבוד עם המערכת. חתמנו על עסקה למזג פרויקט של שבעה מגדלי מגורים באשדוד. בבניין הראשון הותקנו מזגני טורנדו ובששת הבניינים האחרים הקבלן החליט להכניס את מזגני יורק".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x