$
פרסום ושיווק

3 חודשים לאחר רכישת TNT: השותפים נפרדו, והרשת יוצאת למיתוג מחדש

לכלכליסט נודע כי השותפים שרכשו את הרשת שהיתה בבעלות הוניגמן נפרדו. הבעלים עלי חיאדרה יכוון את מיתוג הרשת לילדים בני 11 ומעלה

אורנה יפת 08:2222.08.18

כשלושה חודשים לאחר שנמכרה במסגרת הליך הקפאת הליכים, רשת האופנה TNT עוברת מתיחת פנים ופותחת סניפים חדשים. ל"כלכליסט" נודע כי קבוצת המשקיעים, בראשותו של עלי חיאדרה ושלושה נוספים, שרכשה 27 סניפים של הרשת תמורת 2 מיליון שקל בלבד, התפרקה.

 

כיום הרשת בבעלות עלי חיאדרה, זכיין של TNT בסכנין שבעבר הפעיל גם סניף של הוניגמן, שמחזיק בבעלותו 21 סניפים והיתר בידי זכיינים. הרשת תשקיע 4 מיליון שקל במיתוג מחדש, שיפוץ ומתיחת פנים לסניפים, ותפתח במהלך השנה הקרובה חמישה סניפים חדשים. כמו כן, יוחלפו השילוט והסטנדים בסניפים והנראות הכללית תשים דגש על ילדים מגיל 11. הסניפים הראשונים שעברו מתיחת פנים הם G כפר סבא וגרנד קניון באר שבע.

 

 

 

 

TNT גם גייסה שני פרזנטורים חדשים, אושיות המוכרות לבני נוער מערוץ הילדים, האינסטגרם והרשתות החברתיות: תומר טליאס ולירז טורק, שישתתפו בקמפיין דיגיטלי שתעלה הרשת בספטמבר לקולציית סתיו־חורף, בתקציב של 450 אלף שקל.

 

בעלי TNT עלי חיאדרה. “נפתח סניפים בהתאם לביקוש” בעלי TNT עלי חיאדרה. “נפתח סניפים בהתאם לביקוש” צילום: יריב כץ

 

הרשת פתחה מחסנים בצפון הארץ ולדברי חיאדרה הרשת כבר ערוכה לחורף. "לא היה שום שלב שלא היתה בכלל סחורה", הוא טוען. "גם לא בזמן ההקפאה. היו תקופות יותר קשות אבל דאגנו לייבא ולייצר גם בארץ. היום הסניפים והמחסנים שלנו מלאים בסחורה ואנחנו ערוכים כבר לחורף. אנחנו קונים סחורה מספקים מסין ומהודו וגם עובדים עם ייצור מקומי".

 

חיאדרה מוסיף כי בכוונתו לפתח את הרשת. "בקרוב נפתח חנויות חדשות במרכז ובצפון הארץ. אנחנו מתכוונים להתרחב בפריסה מלאה אבל נפתח סניפים בהתאם לביקוש בשוק. לא כאלה שיפסידו. אנחנו עושים בדיקה קפדנית לפני שפותחים סניפים". לדבריו, מאז הרכישה נרשמה עלייה בפדיונות הרשת. "כבר כעת יש גידול במכירות הרשת של 20% מאז שקנינו אותה, כי היתה תקופה קשה. אני מאמין ב־TNT, אחרת לא הייתי קונה אותה. אין כיום רשת שנותנת מענה לילדים מגיל 11".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x