שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

קרן גרין לנטרן ודיסקונט קפיטל רכשו את גלידות פלדמן ב-55 מיליון שקל

גרין לנטרן תחזיק 81% בחברה ודיסקונט קפיטל 19%. נשיאת החברה דינה שלו ובנה שי, מנהל השיווק, ימשיכו בתפקידם. פלדמן מחזיקה כיום בפחות מ-4% מנתח השוק

אורנה יפת 10:1716.08.18

קרן גרין לנטרן ודיסקונט קפיטל (זרוע ההשקעות של בנק דיסקונט) רכשו את הבעלות על חברת הגלידות פלדמן תמורת כ-55 מיליון שקל. גרין לנטרן תחזיק 81% בחברה ודיסקונט קפיטל 19%. כמו כן מצטרפים להשקעה בחברה או.אר.טי טכנולוגיות ומחלקת ההשקעות הריאליות של WM Integrated Wealth Management (פאמילי אופיס) בהובלת גיא הלפרין. אתמול אישרה רשות הגבלים עסקיים את העסקה.

 

 

גרין לנטרן מנוהלת על ידי ריצ'י האנטר, יוסף אליאש ודני בן רעי שהוא זה שהוביל את העסקה הנוכחית. גלידות פלדמן היא חברה משפחתית בבעלות משפחת שלו. נשיאת החברה היא דינה שלו (73) שתמשיך לשמש בתפקידה תחת הבעלות החדשה. בנה, שי, מנהל השיווק ומבעלי החברה ימשיך גם הוא בתפקידו.

 

 

בכירים בחברת פלדמן. מימין: שי שלו, ריצ'י הנטר, דינה שלו, דרור אשל וחיים הובר בכירים בחברת פלדמן. מימין: שי שלו, ריצ'י הנטר, דינה שלו, דרור אשל וחיים הובר צילום: יחצ

 

גלידות פלדמן נוסדה בשנת 1945 על ידי פדיה וברכה פלדמן, לאחר שפדיה החליט למכור בבית הקפה 'קפולסקי' של המשפחה, גלידות שהכין. עם הזמן הוא החל למכור אותן גם מחוץ לבית הקפה. בראשית שנות ה-60 יזמה עיריית רחובות את הוצאת התעשייה הזעירה ממרכז העיר לאזור תעשייה ייעודי ובני הזוג פלדמן החליטו להקים מפעל גלידות בשנת 1963, שהיה המפעל הראשון במתחם. כיום לחברה קו מוצרים לשוק הפרטי, לבתי העסק ולשוק המוסדי המונה כ- 200 מוצרים שונים.

 

על אף המגוון הרחב של פלדמן, חברת הגלידות מחזיקה פחות מ-4% נתח שוק וסובלת מבעיות של נפיצות בנקודות המכירה. המותג משווק ברשת שופרסל, אך נעדר מלא מעט רשתות. הווא נמכר בעיקר בחנויות המפעל של משווקים מורשים ובחנויות פרטיות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x