$
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

מצטרפת לגל ההתייקרויות: עוף טוב הודיעה על העלאת מחיר של 4.5%

הקבוצה הודיעה לקמעונאים על ההתייקרות. בכוונתה לבצע אותה אחרי באוקטובר, אחרי החגים. חברות נוספות שהודיעו על עליות מחירים: מחלבת גד, יוניליוור, תנובה, טרה, ויסוצקי ומלח הארץ

אורנה יפת 08:0014.08.18

גל עליות המחירים לא עוצר: ל"כלכליסט" נודע כי הבוקר (ג') הודיעה קבוצת עוף טוב לקמעונאים על התייקרות מוצריה בשיעור ממוצע של 4.5%. עוף טוב מבקשת לבצע את עליות המחיר לאחר החגים, בחודש אוקטובר.

 

 

 

עוף טוב היא יצרנית ומשווקת מוצרי עוף והודו ובין היתר שניצלים, קציצות, פסטרמות, נקניקים, נקניקיות ומוצרי עוף טרי ללא אנטיביוטיקה. כפי שנחשף ב"כלכליסט" גם העופות הטריים צפויים להתייקר בעד 50% לפני ראש השנה, בשל מיעוט ימי השחיטה בחג הקורבן הסמוך לראש השנה.

מנכ"ל עוף טוב יוסי ניר מנכ"ל עוף טוב יוסי ניר צילום: אפי שריר

 

אתמול הודיעה גם מחלבת גד לקמעונאים כי בכוונתה לייקר חלק מוצריה בשיעור ממוצע של 2.2%. מוצרי גד שייתקיירו כבר ב-19.8 הם גבינות בולגריות שמחירם יעלה ב-3.3%, גבינה צפתית שתתתייקר ב-2.5%, ויוגורטים ומעדנים שמחירם יעלה ב-2.4%. יוניליוור אף היא הודיעה אמש כי תעלה את מחיר הקרמבו ב-7.5%.

 

אלה מתווספים לעליות מחירים עליהם כבר בישרו מוקדם יותר מחלבת תנובה, ומחלבת טרה, חברת תה ויסוצקי שמייקרת חלק ממוצריה, מלח הארץ שהודיעה על עליית מחירים גורפת, ומוצרי הנייר והאורז שמחירם כבר עלה בחודשים האחרונים ברשתות השיווק.

 

חברת עוף טוב מסרה בתגובה כי היא "לא העלתה את מחירים משנת 2011 למרות שמרבית התשומות במשק עלו, ולמרות כל היטלי הרגולציה שנוספו בתקופה זו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x