$
פרסום ושיווק

אשר ביטון נבחר לממלא מקום יו"ר מועצת הכבלים והלווין

ביטון חבר המועצה מזה כמעט שנה יחליף את ד"ר יפעת בן חי שגב בתום חמש שנים לכניסתה לתפקיד

יואב סטולר 14:1808.08.18
אשר ביטון נבחר לממלא מקום יו"ר מועצת הכבלים והלווין על ידי שר התקשורת, איוב קרא. ביטון חבר המועצה מזה כמעט שנה יחליף את דוקטור יפעת בן חי שגב בתום חמש שנים לכניסתה לתפקיד בתחילת ספטמבר.

 

כהונתו הזמנית של ביטון צפוייה לארוך מספר חודשים על רקע לוחות הזמנים למינוי יו"ר קבוע למועצה האמונה על שידורי הטלוויזיה בישראל. זאת בעוד שפחות מחודש לסיום הקדנציה של בן חי שגב עדיין לא כונסה ועדת איתור, ועד כה דובר בפגישות אישיות של השר קרא עם מועמדים פוטנציאלים.

 

 ד״ר יפעת בן חי שגב ד״ר יפעת בן חי שגב צילום: נמרוד גליקמן

 

ביטון, איש צבא בעברו השתחרר בדרגת סגן אלוף כשמילא תפקידים שונים בתחומי התקשורת והתשתיות בצה"ל כגון ראש ענף ניהול הספקטרום של צה"ל ומשרד הביטחון וכיהן כיושב ראש וועדת התדרים הצה"לית והיה חבר בוועדת התדרים הלאומית.

 

כניסתו של ביטון נקשרת עם דמותו של מנכ"ל משרד התקשורת הנוכחי, נתי כהן, גם הוא בכיר ביותר בעברו בחיל הקשר והתקשוב. זאת בעוד שהשניים מילאו יחד בעברם הצבאי תפקידים הקשורים זה בזה שם גם רכשו את הניסיון בסוגיות התקשורת השונות.

 

תפקיד נוסף שמילא מאז כניסתו לרגולטור הוא מנהל אגף תכנון והנדסת ספקטרום במינהל ההנדסה במשרד התקשורת. ביטון מחזיק בתואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ותואר שני במשפטים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x