$
פרסום ושיווק

גל ההתייקרויות ממשיך: עלייה במחירי כמה סוגי תה של ויסוצקי ומלח

ויסוצקי תעלה בכ-10% את מחירה של סדרת התה "הגן הקסום" שכוללת תה בטעמי פירות וכן תייקר את תה צ'אי מאסלה. מלח הארץ בבעלות שרי אריסון, תייקר את המוצרים שאינם בפיקוח אחרי החגים בכ-7%

אורנה יפת 15:1207.08.18

אחרי התייקרות האורז, הבשר הקפוא, הטונה ומוצרי החלב שאינם בפיקוח, מחיריהם של המלח והתה צפויים לעלות גם כן.

 

 

 

חברת ויסוצקי הודיעה לקמעונאים על עליית מחירים אחרי החגים: החברה תעלה בכ-10% את מחירה של סדרת התה "הגן הקסום" שכוללת תה בטעמי פירות וכן תייקר את תה צ'אי מאסלה.

 

גם מלח הארץ, השולטת בשוק המלח בישראל ונמצאת בבעלות שרי אריסון, תייקר את המוצרים שאינם בפיקוח אחרי החגים בכ-7%. ויסוצקי מפיצה גם את מוצרי מלח הארץ.

 

 

אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

 

ההתייקרויות במוצרים מגיעות על רקע עליה בתשומות הייצור ולאחר שבשנים האחרונות, מאז המחאה החברתית, נמנעו מרבית חברות המזון מלבצע העלאות מחירים.

 

מויסוצקי נמסר בתגובה: "על אף כל עליות המחירים בתשומות הייצור, היבוא וחומרי הגלם (בעיקר בקטגוריית הצמחים), ויסוצקי לא העלתה מחירים משנת 2011 ולא תעלה מחירים ברוב סדרות התה, למעט סדרת הגן הקסום וצ'אי מאסלה".

 

מחברת מלח הארץ נמסר: "העדכון האחרון בחלק ממוצרי מלח הארץ שאינם בפיקוח היה בשנת 2013. מאז ובמשך חמש השנים האחרונות לא חל עדכון במחירי מוצרים אלה. כעת, בשל התייקרות משמעותית בתשומות הייצור, בעלויות האנרגיה, שכר העבודה, עלויות ההובלה, עלויות חומרי אריזה ועוד, מחירי המוצרים יעודכנו ב-6.9%. היה לנו חשוב שלא לעדכן את המחירים לפני החגים ולכן עדכון המחירים ייכנס לתוקף ב-2 באוקטובר, מיד לאחר חג סוכות. נציין כי מחירה של שקית סלית 1 ק"ג, מוצר הנמצא בפיקוח, יעודכן בשיעור דומה ובהתאם לרגולציית פיקוח המחירים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x