$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

בתאגיד שוקלים: המשך שידורי "תיק תקשורת" לאחר סגירת החינוכית

התוכנית היתה אמורה לסיים את שידוריה בראשית החודש הבא במסגרת מעבר הטלוויזיה החינוכית לחסות כאן, אך ייתכן ששידוריה יימשכו באפיק 11

יואב סטולר 19:4926.07.18
בתאגיד השידור כאן בוחנים בימים אלה את המשך פעילותה של התוכנית "תיק תקשורת" באפיק 11, כך נודע ל"כלכליסט". התוכנית שהחלה את דרכה כבר לפני כ-17 שנה הייתה אמורה לסיים את שידוריה ב-9 באוגוסט במסגרת המעבר של ערוץ הטלוויזיה החינוכית לחסות כאן.

 

 

 

בעוד ששאר תוכניות החינוכית שאינן פונות לציבור הילדים עתידות לסיים את דרכן עם החלפת ההנהלה של הערוץ, מסתמן שהפורמט של "תיק תקשורת" עשוי להמשיך בערוץ הראשון. זאת בשעה שאפיק 23 ישנה את שמו ל"כאן חינוכית" וישדר תכנים לילדים בלבד.

 

 

אבי משולם אבי משולם

 

התוכנית המיתולגית שהחלה את דרכה עוד בערוץ 2 הניסיוני עוסקת בביקורת התקשורת ובניתוח ההתנהלות, הסיקור והתרבות העיתונאית בישראל. בין מנחיה במרוצת השנים ניתן למצוא עיתונאים בכירים בעבר ובהווה כגון רזי ברקאי, אמנון לוי, ניב רסקין, מיכה פרידמן, עמנואל רוזן ורוגל אלפר.

 

 

 

כיום מגיש את התוכנית אבי משולם, מנכ"ל רדיו תל אביב ובעבר עורך מעריב ששירת בגלי צה"ל. עם זאת, לא בטוח כי משולם יעשה את דרכו אל כאן 11 יחד עם התוכנית, כשדמות המגיש עדיין לא התבררה.

 

משולם לא מסר תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x