$
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

ליאור שליין נפגש עם מנכ"ל כאן בנוגע לאפשרות למעבר "גב האומה" לתאגיד

בכאן לוטשים עיניים גם לתוכניות נוספות מלוח השידורים של ערוץ 10 בהן גם התוכניות לונדון וקירשנבאום והמקור

יואב סטולר 16:2326.07.18

ליאור שליין הגיע היום (ה') לפגישה עם מנכ"ל כאן אלדד קובלנץ בבנייני תאגיד השידור בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". שליין מנהל בימים אלו מגעים עם התאגיד שם מעוניינים בתוכניתו "גב האומה" והצטרפותה אל שורותיהם.

 

 

 

בתאגיד רוצים להעביר אליהם את תוכנית הסאטירה שידעה כבר תזוזות בעבר כשהפכה מ"מצב האומה" ל"גב האומה" עם עזיבתה מרשת לערוץ 10. מגעים שמתנהלים בין קובלנץ לשליין והגיעו היום לכדי פגישה של ממש במשרדו על רקע בקשת המיזוג שהגישו ערוץ 10 ורשת, כשעם האחרונה שבהן שליין נמצא ביחסים מורכבים מאוד מאז המחלוקת שהביאה למעבר הקודם.

 

ליאור שליין ליאור שליין צילום: נמרוד גליקמן

 

הסכסוך בין שליין לרשת בימיה כזכיינית בערוץ 2 החריף לקראת בחירות 2013 אז רצתה הזכיינית שלא לשדר את התוכנית על אף אופיה הפוליטי והרלוונטיות שלה לעת ההיא.

 

עם תום הפגישה שהתקיימה בצהריים, הצדדים עדיין לא הגיעו לסיכום כשנראה כי שליין עדיין בוחן את צעדיו. מאחורי החלטתו של שליין ניצבת התוכנית כולה כשהיא מונה באופן קבוע את עינב גלילי, אורנה בנאי, עידו רוזנבלום ואנשי סאטירה ובידור נוספים. מי שעשה את צעדיו עוד קודם מההפקה של גב האומה אל הפריים טיים בכאן הוא תם אהרון שהיה חבר קבע בפאנל של שליין וקיבל תוכנית שבועית בימי חמישי בתאגיד.

 

בכאן לוטשים עיניים גם לתוכניות נוספות מלוח השידורים של ערוץ 10 מלבד גב האומה. כך למשל דווח כי גם ירון לונדון ורביב דרוקר עם תוכניות "לונדון וקירשנבאום" ו"המקור" בהתאמה קיבלו הצעה להגר אל השידור הציבורי.

 

בכאן ובסביבתו של שליין סירבו למסור תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x