שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מדיה

אברי גלעד וכתבת הרווקים בבוקרשט הביאו לשיא תלונות על תוכן פוגעני בטלוויזיה

כך עולה מדו"ח נציב תלונות הציבור ברשות השנייה ב-2017. במהלך השנה חל זינוק של 40% במספר התלונות הכלליות על שידור תכנים פוגעניים, כאשר רוב התלונות המתקדו בנושאי מיניות וסקסיזם. שיאנית התלונות ברדיו - תחנת רדיו ללא הפסקה

יואב סטולר 12:2325.07.18
הרשות השנייה פרסמה היום את הדו"ח השנתי של נציב פניות הציבור לשנת 2017, כשבמהלכה חל זינוק של 40% במספר התלונות על שידור תכנים פוגעניים. מאות מהתלונות שהוגשו לרשות לטלוויזיה ולרדיו עסקו בנושאי מיניות וסקסיזם וזוהו ככאלו הקשורות בקמפיין #metoo .

 

אברי גלעד הפך את הזכיינית רשת לשיאנית התלונות

 

מי שכיכב השנה והביא לעלייה משמעותית של 100% במספר התלונות בתחום הטלוויזיה הוא מגיש תוכנית הבוקר ברשת אברי גלעד. בגין אמירותיו של גלעד שנתפסו בקרב קהלים רבים כתמיכה במעשי אלימות בכפר פלסטיני מצד יהודים התנהל קמפיין ציבורי שידע לתהודה רבה ברשת.

 

תלונות אלו נגד גלעד שהוסיפו להתקבל במשרדי הרשות השנייה נגד אמירותיו של גלעד הפכו את רשת לשיאנית התלונות בשנת 2017.

 

מקרה בולט נוסף בשידורי הטלוויזיה היה כאשר התקבלו כ-200 תלונות נגד חברת חדשות 2 בעקבות הכתבה על מסיבות הרווקים של צעירים ישראלים בבוקרשט בירת רומניה. כתבה שהביאה להשעייתו של כתב חברת החדשות עומרי קורלנד ולקיחת החופשה מצידו של עורך אולפן שישי איתי דנקנר, בעקבות הטענות לפברוק הכתבה. טענות שהגיעו אף מצידם של המראוינים עצמם ושגררו הד תקשורתי גדול וביקורת נרחבת.

 

 

אברי גלעד. התבטאויותיו העלו ב-100% את מספר התלונות בתחום שידורי הטלוויזיה אברי גלעד. התבטאויותיו העלו ב-100% את מספר התלונות בתחום שידורי הטלוויזיה צילום: ענר גרין

 

פוגענית ללא הפסקה

 

בתחום שידורי הרדיו מי שתפסה את המקום הראשון והלא מכובד היא תחנת רדיו ללא הספקה שבין תוכניות הדגל שלה ניתן למצוא את עו"ד יורם שפטל, זהבי עצבני ועוד כשגם אראל סג"ל, שעזב את גלי צה"ל הצטרף לשורותיה.

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x