$
פרסום ושיווק

לקראת המיזוג - מנכ"ל רשת במפגש עם עובדי ערוץ 10: אל תחששו

הפגישה נעשתה למרות שהממונה להגבלים עדיין לא הכריעה בסוגיית המיזוג של רשת וערוץ 10. רשת: "לאור תחושת חוסר הוודאות - מצא לנכון מנכ"ל רשת אבי צבי, לפגוש את נציגי העובדים לשיחת היכרות"

יואב סטולר 16:2623.07.18
מנכ"ל רשת אבי צבי נפגש היום (ב') עם נציגי ועד עובדי ערוץ 10 בבניין המערכת בגבעתיים. הפגישה נעשתה טרם החלטת הממונה ההגבלים העסקיים בסוגיית המיזוג שביקשו לקיים שתי המתחרות בשוק הטלוויזיה.

 

הגעתו של צבי וקיום השיחה עם נציגות העובדים הינם חלק מהמאמצים שמשדר צבי אל עובדי 10 שלא למהר ולעזוב את עבודתם לטובת המתחרות בשל חוסר הוודאות. צבי העביר את מסרי ההרגעה גם בהודעה ששלח לאנשי ערוץ 10 עם החתימה על הסכמי המיזוג.

בהודעה ששלח מנכ"ל רשת בתחילת יולי נכתב: "אני בטוח שחלק מהעובדים, הספקים, הטאלנטים והמנהלים (בשתי החברות), עוברים תקופה של הגדרות מחדש: תחילה הפיצול, מאז התחרות, וכעת המיזוג הקרב, המייצר אתגרים, דיונים, שמועות ותקוות בכל הצדדים. אנחנו מכירים את רוב השמועות והדיונים השונים, ואנחנו מאמינים בדרך בה אנו מנהלים את המבנה העסקי שלנו. אני ער לאנשים המוכשרים בערוץ 10 אשר מחוסר ודאות ומחוסר היכולת שלנו לדבר איתם ישירות בשלב זה נמצאים בהתלבטויות וחלקם אף עוזבים. זה חבל לי וזה חבל למיזוג – אין לי ספק כי החיבור בינינו יכול להיות שחר של מפת שידור חדשה".

 

מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי ומנכ"ל רשת אבי צבי מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי ומנכ"ל רשת אבי צבי צילומים: אלדד רפאלי, ינאי יחיאל

 

בשל המצב המשפטי הסבוך שבו התקיימה הפגישה, בעת שבה אסור למתחרות להתכנס ולדון בעניין, ליוותה את הפגישה עורכת דין חיצונית. הגעתה למקום נועדה להבטיח שלא התחרשה פגיעה על תקנות ההגבלים והתחרות החופשית בשוק כמו תיאום של סוגיה זו או אחרת.

 

מרשת נמסר בתגובה: "טרם התקבל אישור רשמי מהממונה למיזוג ערוץ 10 ורשת 13. לאור תחושת חוסר הוודאות ובקשת נציגי העובדים למפגש - מצא לנכון מנכ"ל רשת אבי צבי, לפגוש את נציגי העובדים לשיחת היכרות ומענה להפגת חששותיהם, כפי שנעשה מול עובדי רשת 13. הפגישה התקיימה על דעת ובאישור מנכ"ל ערוץ 10. רשת מאמינה מאוד במיזוג עם ערוץ 10 - אין ספק כי סט הערכים של החברות דומה והחיבור ייצר טלוויזיה איכותית ומגוונת תוך שמירה על איתנות פיננסית ויציבות כלכלית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x