$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

שסטוביץ סוגרת את משרדיה בפתח תקוה ובטירת הכרמל

ל"כלכליסט" נודע כי יבואנית מותגי המזון והקוסמטיקה מבצעת תהליכי התייעלות ותאחד את משרדיה ביחד עם המרכז הלוגיסטי שלה בקיסריה

אורנה יפת 08:0726.06.18

קבוצת שסטוביץ מבצעת תהליכי התייעלות ומאחדת את המשרדים ביחד עם המרלו”ג בקיסריה. ל”כלכליסט” נודע כי יבואנית ומפיצת מוצרי הטואלטיקה והמזון תסגור בקרוב את משרדיה בפתח תקווה ובטירת כרמל, ותכנס את עובדיה תחת קורת גג אחת, בצמוד למרלו”ג החדש בקיסריה. השטח של שסטוביץ בקיסריה משתרע על קרקע של 40 דונם.

 

שסטוביץ מעסיקה 1,100 עובדים, מתוכם 600 יועצות יופי, 100 נהגים וסוכני מכירות, והיתר אנשי מטה. כיום נחלקים משרדי החברה בין פתח תקווה וטירת הכרמל.

 

בפתח תקווה מפעילה החברה משרדים בהם יושבת ההנהלה, אנשי שיווק, אנשי מערכות מידע ומחלקת כספים. בטירת הכרמל לשסטוביץ מרכז לוגיסטי.

 

חברת שסטוביץ, בבעלות יוני שסטוביץ, היא אחת מהחברות הגדולות בישראל בתחום היבוא, השיווק וההפצה של מותגים בינלאומיים. בין היתר מייבאת החברה מותגי קוסמטיקה ובישום, מוצרי טואלטיקה ומוצרי מזון, ובהם קולגייט, פלמוליב, ספיד סטיק, פסטה ברילה, טונה ריו־מארה, סכיני גילוח שיק, ג’ונסון אנד ג’ונסון, טמפוני או.בה, קרפרי וקלווין קליין, מותגי הבישום קלואה, איסי מיאקי, ברברי, קלווין קליין, מותגי האיפור סיסלי, גרלן, רבלון ועוד.

 

 

 

משסטוביץ נמסר: "כחלק מתהליך התייעלות והתחדשות, אנו מכנסים את המרלו”ג והמשרדים שלנו במשכן חדש באזור התעשייה של קיסריה, כך ש־1,100 עובדי החברה יעבדו תחת קורת גג אחת".

 

יוני שסטוביץ יוני שסטוביץ

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x