שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

הצופים מתלוננים על איכות שידור המונדיאל, ובכאן יבצעו התאמות

תאגיד השידור קיבל ביממה האחרונה טענות בנוגע לזווית הצילום, ומתברר כי קשיי הצפייה נובעים משימוש בטכנולוגיה המתאימה לשידור ב-4K ופחות לשידור ב-HD; בתאגיד מאשימים את החברה האחראית לשידור הטורניר

אביב גוטר 18:2116.06.18
למרות כל ההכנות וההשקעה נראה כי שידורי המונדיאל לא עוברים בצורה חלקה. לתאגיד השידור הציבורי הגיעו תלונות ביממה האחרונה לגבי איכות השידור הנוגעת לזווית הצילום בה משודרים המשחקים. לטענת הצופים, הזווית רחוקה מדי עד כדי כך שרבים מהם מתקשים לזהות את הכדור.

 

 

 

התברר כי זווית הצילום המשודר בכאן מרוחקת יותר בעקבות שימוש בטכנולוגיה המתאימה לשידור ב-4K ופחות לשידור ב-HD. בתאגיד מסרו כי הם מבצעים בדיקה מול החברה המצלמת את המונדיאל, וממליצים לצפות באפליקציה בה ניתן לבחור את זווית הצילום.

 צילום: עוז מועלם

 

בתאגיד מסרו במהלך מחצית המשחק בין ארגנטינה לאיסלנד כי החל מהערב (שבת)  ישודרו המשחקים מזווית הצילום ב-HD עד לפתרון התקלה.

 

 

 

מכאן נמסר: "על צילום המונדיאל וזוויות השידור אחראית חברת HBS שסופגת עקב כך תלונות רבות מישראל, כמו גם ממדינות אחרות שבחרו ב-4K ומקבלות את אותו שידור בדיוק מפיפ"א. עד שבחברה יטפלו בזווית הצילום אנחנו נרכוש גם את האפשרות לצפות באיכות הנמוכה יותר ב-HD ונספק אותה עבור ערוץ כאן 11".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x