$
פרסום ושיווק

סלקום: גובשה תוכנית פרישה מרצון לבעלי ותק של 30 חודשים ומעלה

הפורשים ייהנו בין השאר ממענקים מוגדלים בנוסף לפיצויים שנצברו לזכותם בקופות. עובדים בגילאי 45 ומעלה ייזכו לחודש שכר נוסף. עובדים מעל גיל 58 יזכו בהמשך הפרשות לפנסיה על בסיס משכורת אחרונה עד גיל 67

אביב גוטר 12:1614.05.18

הנהלת סלקום וועד עובדי החברה הודיעו הבוקר (ב') על תוכנית פרישה מרצון שהושגה לאחר משא ומתן ארוך בין הצדדים.

 

 

 

התוכנית תאפשר לכל עובד עם ותק של 30 חודשים ומעלה לסיים את עבודתו בחברה מלווה בתנאי פרישה, אם ירצה בכך. ועד העובדים הודיע כי מהיום ובמהלך השבועיים הקרובים כל עובדי החברה שעומדים בתנאי הוותק יוכלו להגיש את בקשתם להיכלל בתוכנית.

 

עפ"י ההבנות בין ההנהלה לוועד העובדים, הפורשים ייהנו ממענקים מוגדלים (שנות ותק מוכפלות בשכר) בנוסף לפיצויים שנצברו לזכותם בקופות. עובדים בגילאי 45 ומעלה ייזכו לחודש שכר נוסף.

 

יו"ר ועד סלקום, מיה יניב יו"ר ועד סלקום, מיה יניב

 

בוועד העובדים מציינים כי לפורשים יינתן ייעוץ וליווי פנסיוני מקצועי וצמוד חינם, לצד פנסיית גישור או לחלופין, לפי בחירת העובד, קצבה מהוונת כסכום חד-פעמי לעובדים ועובדות מעל גיל 58. בנוסף יזכו העובדים בהמשך הפרשות לפנסיה על בסיס משכורת אחרונה עד גיל 67. עובדים הזכאים לרכב ו/או מכשיר נייד שיבחרו לפרוש במסגרת

התוכנית יוכלו להישאר עמם 3 חודשים נוספים.

 

כמו כן, ועד העובדים הודיע כי יעניקו ביטוחי בריאות לקבוצת הפורשים, שכן במהלך שנות עבודתם היו מבוטחים במסגרת ביטוח קבוצתי שבצאתם ממנו הפרמיה החודשים צפויה לעלות.

 

מיה יניב, יו"ר ועד עובדי סלקום: "מצנח הזהב הכלכלי שהשגנו לאותם עובדים יאפשר להם להתחיל פרק חדש בחייהם ללא דאגות כלכליות. אני שמחה כי בסופו של דבר, ובמיוחד בתקופה בו נמצא שוק הסלולר, עמדנו במשימה והוכחנו שוב שעובדי סלקום הם הכי חזקים ביחד".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x