$
פרסום ושיווק

מתחם עיצוב ולייף סטייל חדש הושק במתחם פולג בהשקעה של 300 מיליון שקל

אלקטרה נדל"ן וחברת בן אפרים בנייה וייזום השיקו את מתחם סוהו נתניה, המשלב חנויות מתחום עיצוב הבית לצד מגוון בתי עסק מתחום הקולינריה. המתחם משתרע על שטח של 27 אלף מ"ר

אורנה יפת 12:0107.05.18

אלקטרה נדל"ן וחברת בן אפרים בנייה וייזום השיקו את מתחם העיצוב והלייף סטייל, סוהו נתניה, בהשקעה כספית של כ-300 מיליון שקל. מדובר במתחם המשלב חנויות מתחום עיצוב הבית לצד מגוון בתי עסק מתחום הקולינריה ועוצב על ידי האדריכל רמי וימר.

 

מתחם סוהו נתניה מתחם סוהו נתניה צילום: יעקב חלמיש

 

 צילום: evolve media

 

 

המתחם ממוקם במתחם פולג, בצמוד לאיקאה ומשתרע על שטח של כ-27,000 מ"ר שכולל ארבע קומות מסחר, ארבע קומות משרדים, סופרמרקט, סטופרמרקט ושלוש קומות חניון תת קרקעי ענק. השטח המסחרי בלבד עומד על 16,000 מ"ר. יניב אפרים, מיזמי הפרויקט מסר לכלכליסט כי שכר הדירה ממוצע במתחם נע בין 180-250 שקל למ"ר בקומת הקרקע, ובקומות עליונות משלמים השוכרים 130 שקל למ"ר. דמי הניהול בסוהו עומדים על 40 שקל למ"ר. "היום הריטייל הולך לכיוון של יעילות ולכן תכננו את המתחם כמתחם פתוח שיהיה יעיל ולא יקר לתפעול", אמר אפרים. לדבריו, התמהיל במתחם כולל ברובו שוכר אחד או שניים בתחומם, מלבד קטגוריות כגון ריהוט שכוללות ארבעה בתי עסק שונים. "נהנה מהתנועה של לקוחות איקאה. זה ידוע שכולם באים לאיקאה אז הלקוחות יעברו גם במתחם שלנו", הוא אומר.

 

בין היתר כולל המתחם רשתות וחנויות: SHVIRO ריהוט גן, שמרת הזורע, אסף רהיטים, המזרונאים, יעד פרזול, Simplywood, שטיחי צמר, RIVIERA, שוורץ הום קולקשן, SIMMONS, פלאש תאורה, ועוד. בקומת הקרקע מציע המתחם מסעדות ובתי קפה: לחם ארז, לנדוור, אגאדיר, טוני ווספה, NAGISA SUSHI, ביגה, FAT VINNY, גלידריה, חומוס ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x