$
פרסום ושיווק

יקי ודמני התפטר מתפקיד מנכ"ל קופיקס: "עם כניסת רמי לוי הרשת עוברת לפרק ב"

ודמני מסר ל"כלכליסט" כי החברה עומדת בפני שינוי גדול: "זו רוח אדירה ועם איחוד הפעילויות והצורך לצמצם בעלויות מנכ"ל בעלות השכר שלי מיותר"

אורנה יפת 17:2902.04.18

לאחר שמונה חודשים בתפקיד, ועם כניסתו של רמי לוי לחברה, יקי ודמני, מנכ"ל קופיקס נפרד מהחברה.

 

ודמני מסר ל"כלכליסט" כי "עם הכניסה של רמי לוי קופיקס עוברת לפרק ב' בספר שלה. הכניסה של רמי לוי זו רוח גבית אדירה והצוות של רמי ואבי כץ יכולים להביא את החברה למקומות אדירים. עם איחוד הפעילויות והצורך לחסוך ולצמצם בעלויות, תפקיד מנכ"ל בעלות השכר שלי מיותר, ולכן החלטתי לתת דוגמה אישית וביקשתי לסיים עבודתי".

 

ודמני נכנס לחברה ביוני 2017 ויסיים את תפקידו במחצית חודש מאי 2018. קופיקס העניקה לחברת הניהול של ודמני דמי ניהול חודשיים של 85 אלף שקל. תנאי העסקתו בחברה גם קבעו כי הוא יזכה למענק של 10% מהרווח השנתי לפני מס, אך קופיקס סיימה את השנה בהפסד של 5.9 מיליון שקל.

  

יקי ודמני יקי ודמני צילום: אוראל כהן

 

ההפסד השנתי של קופיקס נגרם מרשת המרכולים, סופר קופיקס, שרשמה הפסד של 6.6 מיליון שקל, שקוזז ברווח מינורי של רשת בתי קפה. רמי לוי צפוי להסב את סניפי הרשת לסניפים שכונתיים של רשת המזון שלו.

 

אתמול הושלמה העסקה להעברת 20% ממניות קופיקס לידי רמי לוי ועם השלמתה החל לוי לאייש את השדרה הניהולית באנשים מטעמו. כך דיווחה החברה כי גיל אונגר התפטר מדירקטוריון קופיקס גרופ ויוסי סבתו, סמנכ"ל הסחר ברשת המזון של רמי לוי, מחונה לדירקטור. גם חשב החברה, סנדי בן שטרית, סיים אתמול את תפקידו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x