$
פרסום ושיווק

כאן מוכר זכויות השידור של 17 ממשחקי המונדיאל לערוצים חינמיים

מחירי המינימום במכרז ינוע בין 450 ל-650 אלף שקל למשחק תלוי בשלבים. מדובר במכרז על זכויות השידור בעברית בלבד שכן התאגיד מתכוון לשמור את זכויות השידור בשפה הערבית אצלו

אביב גוטר 15:1511.03.18
תאגיד השידור הציבורי כאן פרסם מכרז למכירת זכויות השידור של 17 ממשחקי המונדיאל שיתקיימו הקיץ ברוסיה.

 

 

 

המועצה לשידורי כבלים ולוויין קבעה ב-2011 לכלול את משחקי המונדיאל ברשימת "האירועים המוכרזים", ובכך הבטיחה כי אזרחי ישראל יוכלו לצפות במשחקים בערוצי בסיס הפותחים למרבית הציבור. עם זאת לא כל משחקי שלב הבתים הוכרו כ"מוכרזים" ולכן התאגיד היה רשאי למכור את המשחקים שאינו יכול או מעוניין לשדר לכל הערוצים. עם זאת החליטו בתאגיד למכור את המשחקים רק לערוצים פתוחים שאינם דורשים תשלום נוסף, דוגמת ערוצי עידן פלוס.

 

תאגיד השידור כאן תאגיד השידור כאן צילום: כאן

 

על פי תנאי המכרז, 17 המשחקים המוצעים למכירה כוללים 10 משחקים בשלב הבתים, 4 משחקים בשלב שמינית הגמר, 2 משחקים בשלב רבע הגמר ומשחק נוסף על המקום השלישי. התאגיד מציע חבילות לפיו גופי השידור יכולים לרכוש את זכויות השידור לכל 17 המשחקים; משחקי שלב הבתים בלבד; משחקי שלבי הנוקקאאוט; ואפשרות לרכוש כל משחק בנפרד.

 

מחיר המינימום המוצע למשחק בשלב הבתים עומד 450 אלף שקל. בשלב שמינית הגמר מחיר המינימום עומד על 550 אלף שקל, ואילו בשלב רבע הגמר מחיר המינימום עומד על 650 אלף שקל. מחיר המינימום על המשחק על המקום השלישי עומד על 500 אלף שקל.

 

עוד עולה מהמכרז כי מדובר על זכויות השידור בעברית בלבד, וכי התאגיד מתכוון לשמור את זכויות השידור בשפה הערבית אצלו, וזאת לאחר שהודיע כי בכוונתו לשדר את המונדיאל בשפה הערבית בערוץ 33.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x