$
פרסום ושיווק

ערוץ הילדים מחזיר את הסדרה "או בוי" לשידור בסלקום ובפרטנר; yes: נפנה לביהמ"ש

בשל סכסוך בין RGE, המחזיקה בערוץ הילדים לבין yes, ירדה הסדרה הפופולרית מהאוויר לפני שידורם של ארבעת הפרקים האחרונים מהעונה הראשונה. ב-yes זועמים על ההודעה וטוענים כי רק להם יש את זכויות השידור של הסדרה

אביב גוטר 17:3706.03.18

ערוץ הילדים מודיע כי הסדרה "או בוי" חוזרת לשידור. הדרמה המוזיקלית ששידורה הופסק לפני למעלה משנה בעקבות הורדת ערוץ הילדים מפלטפורמת השידורים של yes, תחזור לשידור בפלטפורמות בהן הערוץ משדר היום – סלקום ופרטנר.

 

בשל סכסוך מתמשך בין קבוצת RGE, המחזיקה בבעלות על ערוץ הילדים, לבין חברת הלוויין yes, ירדה הסדרה מהאוויר לפני שידורם של ארבעת הפרקים האחרונים מהעונה הראשונה. הסדרה הופקה בבלעדיות עבור yes ומייד עם עלייתה לשידור בדצמבר 2016 הפכה ללהיט בקרב ילדים ונוער.

 

קבוצת RGE ו-yes חתמו על הסכם ב-2010 לגבי שידור הערוץ, אולם הסכם זה חודש ב-2012 ועודכן לאחר מחלוקת שהתגלעה בין הצדדים בעניין ערוצי הספורט, שנמצאם גם הם בבעלות RGE. במסגרת ההסכם החדש מ-2012 הוענק ל-yes רישיון לשדר למנוייה את ערוץ הילדים וערוץ לוגי ואת התכנים הכלולים במסגרת הערוצים עד 2018, וזאת בתמורה ל-12 מיליון שקל בשנה. ההסכם מסדיר את הבלעדיות בין הצדדים, אותן תפיק RGE והן ישודרו ב-yes במימונה המלא, ונועדו לשידור אצלה בלבד.

 

כוכבי סדרת הטלוויזיה "או בוי": לי בירן, טום באום, גוי ריגר ודניאל גד כוכבי סדרת הטלוויזיה "או בוי": לי בירן, טום באום, גוי ריגר ודניאל גד צילום: שי בן אפרים

 

ב-yes זועמים על ההודעה של ערוץ הילדים וטוענים כי רק להם יש את זכויות השידור של הסדרה 'אוי בוי' ובכוונתם לפנות לערכאות משפטיות נגד ערוץ הילדים. "אין שום אפשרות לשדר את פרקי הסדרה "או בוי" באף פלטפורמה מלבד yes, שכן שידור כזה הינו הפרת זכויותיה של yes. החברה תעמוד על כך ומול כל הפרה באמצעות הערכאות המשפטיות", כך נמסר.

 

י

ניב גרינולד, סמנכ"ל הטלויזיה בקבוצת סלקום: " סלקום tv ממשיכה ללא הרף להשקיע בתוכן בכלל ותוכן הילדים ובני הנוער בפרט. כחלק מהשקעתנו בהפקות ערוץ הילדים החלטנו להשקיע מיליוני שקלים בהפקת הסדרה או בוי. נוכח הפקה זו, אנו גאים להביא לצופי סלקום tv ללא תוספת תשלום את הסדרה או בוי, כולל את פרקי סיום העונה הראשונה אשר טרם שודרו ובשידור יומי את כל פרקי עונה 2 המיוחלת של הסדרה האהובה "Oboy" .

 

מפרטנר TV נמסר: "אחרי שהודענו על כך שתכנית הדגל של ערוץ הילדים 'הבנים והבנות' תשודר השנה לראשונה בלעדית בפרטנר TV, עכשיו מצטרפת לחגיגה גם הסדרה שכל הילדים מחכים שתחזור – 'או בוי', בה החלטנו להשקיע סכומים משמעותיים".

 

מערוץ הילדים נמסר: "אנו מאושרים ונרגשים לשדר את הסדרה האהובה שלנו, 'או בוי', אל קהל הצופים שלנו שהמתין בסבלנות זמן כה רב. אנו משוכנעים שהציפייה תשתלם ושהפרקים שטרם שודרו כמו גם העונה החדשה יספקו עניין רב לצופים". 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x