שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

הוארכה בחמש שנים כהונתו של גולן יוכפז כמנכ"ל חדשות ערוץ 10

יוכפז, בן 44, הגיע לחדשות 10 ב-2013 ומאז מכהן בתפקיד מנכ"ל חברת החדשות של הערוץ. יוסי ורשבסקי, מנכ"ל ערוץ 10: "אין כגולן להצעיד את החברה להמשך עבודה מקצועית והישגית בצורה בלתי רגילה"

אביב גוטר 12:5025.01.18
דירקטוריון חדשות עשר החליט פה אחד להאריך את כהונתו של גולן יוכפז כמנכ"ל חדשות 10 בחמש שנים נוספות. יוכפז, בן 44, הגיע לחדשות 10 ב-2013 ומאז מכהן בתפקיד מנכ"ל חברת החדשות של הערוץ.

 

גולן יוכפז מנכ"ל ערוץ חדשות 10 גולן יוכפז מנכ"ל ערוץ חדשות 10

 

 

ד"ר זהר קדמון, יו"ר דירקטוריון חדשות עשר: "חדשות 10 בראשות גולן יוכפז כמנכ"ל וכעורך ראשי הינה גוף עיתונאי ראשון במעלה, שמאחוריו שורת פרסומים עיתונאיים מהמרכזיים בסדר היום המדיני, הביטחוני, הכלכלי והחברתי של ישראל בשנים האחרונות. חדשות 10 התברכה במנכ״ל ערכי, שהצליח ללכד סביבו את עובדות ועובדי החברה, ופועל ביושר עיתונאי ומתוך הבנה עמוקה של האחריות המוטלת על כתפי חדשות 10. גולן נווט את החברה בהצלחה בחמש השנים האחרונות, לרבות בתקופה סוערת זו, אל מול התחרות המתגברת ותוך עדכון של השפה הטלוויזיונית-החדשותית והתאמתה להרגלי הצפייה העכשוויים. בשם דירקטוריון חדשות 10, ברצוני לאחל לגולן, ולכל אנשי החברה והערוץ, המשך הצלחה".

 

יוסי ורשבסקי, מנכ"ל ערוץ 10: "אני שמח שדירקטוריון חדשות 10 החליט להאריך את כהונתו של גולן. בתקופה מאתגרת זאת, אין כגולן להצעיד את החברה להמשך עבודה מקצועית חסרת פניות והישגית בצורה בלתי רגילה. מאחל לעצמי להמשיך לעבוד עם גולן עוד שנים רבות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x