שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

ויקטורי מנסה להעמיק אחיזה בת"א: בעלי הרשת מנסה לרכוש את שוק אלנבי-רוטשילד

על רקע הקשיים עימם מתמודד השוק, מנסה אייל רביד לרכוש את המתחם לפי שווי של 30-33 מיליון שקל ולפתוח בו את סניף הדגל של רשת השיווק

נורית קדוש 12:2405.12.17

רכישת סניפי מגה לפני שנה וחצי, פתחה את התיאבון לאייל רביד מנכ"ל ומבעלי השליטה ברשת ויקטורי. על רקע הקשיים עימם מתמודד שוק אלנבי-רוטשילד בתל אביב, הסובל מתחלופה גבוהה של שוכרים ודלילות מבקרים, מנסה רביד לרכוש את המתחם לפי שווי של 30-33 מיליון שקל.

רביד מנסה להניע את המהלך, דרך מחלוקת הקיימת בין שלושת השותפים השוכרים את המקום מחברת ברגרואין: קובי טריביטש, מייסד טיב טעם, שלומי גבאי, מנכ"ל איקאה לשעבר ואריק אברמוביץ', מבעלי מאסטר פוד, יבואנית הדגים והבשר השנייה בישראל. רביד זיהה הזדמנות דרך גבאי המחזיק בשותפות 25%, ומבקש לצאת ממה, כדי לעצור את ההפסד שספג בהשקעה. עוד מבקש רביד לרתום למהלך גם את אברמוביץ', עימו יש לו קשרי מסחר, כספק מרכזי של ויקטורי.

סניף של ויקטורי סניף של ויקטורי צילום: צפריר אביוב

 

בשלב זה המהלך לא יכול להתקדם, כיוון שטריביטש המחזיק ב-50% מעוניין להמשיך ולפתח את המתחם שנפתח לפני כשנה בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים. ניתן להעריך כי רביד מקווה שהקושי של השלושה לעמוד בתשלום דמי השכירות, יאלץ את חברת ברגרואין לנסות למכור את המקום. אם המהלך יבשיל, מתכוון רביד לפתוח במקום את סניף הדגל של רשת ויקטורי, המונה 40 סניפים ברחבי הארץ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x