$
פרסום ושיווק

מנכ"ל תנובה לשעבר אריק שור מקים תאגיד מזון חדש

התאגיד שמקים שור ביחד עם איל ארד, סמנכ"ל המכירות של תנובה לשעבר, ייכנס בשלב הראשון כשותף בחברת "מעדני מיקי" ויפיץ מגוון מוצרים רחב. בין היתר: מוצרי חלב, גבינות רכות, קשות ומלוחות, סלטים, נקניקים ופסטה

נורית קדוש 12:2319.11.17

כשנתיים לאחר שעזב את תנובה, חוזר אריק שור לשוק המזון ולתחום החלב. שור, שכיהן כמנכ"ל תנובה ואיל ארד, שהתפטר לפני כשנה מתפקידו כסמנכ"ל המכירות של תנובה, מקימים תאגיד מזון חדש שישקיע, ירכוש ויפיץ חברות ויצרנים ישראליים קטנים ובינוניים בתחומי המזון המצונן והקפוא. בשלב הראשון התאגיד החדש נכנס כשותף בחברת "מעדני מיקי" שתהווה גם את פלטפורמת ההפצה שלו.

החברה תחל להפיץ בשבועות הקרובים, מלבד את מוצרי מעדני מיקי, גם את מוצרי מחלבת רמת הגולן ובהמשך גם את מוצרי מחלבת כפר תבור, תחת הסכמי הפצה ארוכי טווח עם כוונה לרכישה עתידית של החברות.

 

אריק שור אריק שור צילום: עמית שעל

 

התאגיד החדש יפעל בפורטפוליו מוצרים רחב שיכלול מגוון עם סינרגיה מקסימלית. בין היתר מוצרי חלב, שמנת מתוקה, מגוון גבינות רכות, קשות ומלוחות, יוגורטים ומעדנים, סלטים ומעדני דגים למיניהם, נקניקים, פסטרמות ופסטה.

 

התאגיד יתבסס בשלב הראשון על התשתיות הלוגיסטיות של מעדני מיקי, הכוללות מחסני קירור ומרכזי הפצה, שדרכם יופצו המוצרים לאלפי הלקוחות. כמו כן גם פעילות המכירות והסחר יאוחדו ויפעלו במשותף לכלל המוצרים והשווקים.

 

  צילום: צביקה טישלר

 

אריק שור מסר: "בשנה וחצי האחרונה סיירנו בעשרות מפעלים קטנים ובינוניים והבנו את הפוטנציאל הקיים ברעיון שלנו, את היכולת להשקיע ולהשתדרג בטכנולוגיה חדישה, בהפצה יעילה בפריסה ארצית וכן ביכולות סחר ומכירות היודעות לפנות לכלל השווקים והמגזרים.

 

"אין לי ספק, כי במהלך ארוך טווח נוכל לספק פלטפורמה ראויה לאותם יצרנים קטנים ובינוניים ויחד נוכל לשמור על מאות מקומות עבודה, תוך הנגשת מוצרים איכותיים במחירים הוגנים לצרכנים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x