$
פרסום ושיווק

בוטל הסכם הזכיון של המשביר למותג הספורט הבינלאומי אינטרספורט

לטענת המשביר, ההסכם בין הצדדים בוטל לאור אי הסכמות בנוגע ללוחות הזמנים של פתיחת חנויות מתוכננות בישראל. "לא צפויים הפסדים או הוצאות מהותיות כתוצאה מביטול ההסכם", נמסר מהמשביר

אורנה יפת 10:0016.11.17

ההסכם בין המשביר לצרכן לבין רשת אינטרספורט הבינלאומית בוטל והמשביר לא תביא לישראל את מותג הספורט. על פי המשביר, ההסכם בין החברה לבין חברת IIC-INTERSPORT International Corporation GmbH בוטל לאור אי הסכמות בין הצדדים בנוגע ללוחות הזמנים של פתיחת חנויות מתוכננות בישראל. הצדדים מנהלים משא בנוגע לאופן ותנאי סיום ההסכם.

 

 

 

 

 

אינטרספורט אינטרספורט

 

 

בסוף ספטמבר הכחישה המשביר כתבות בכלי התקשורת בדבר אי הגעתו של המותג לישראל והבהירה כי אין לקבוצה שינויים בתוכניות להקמת חנויות של רשת הספורט הבינלאומית, אינטרספורט. המשביר אף מסרה כי היא רואה במחלקות הספורט ובפעילות המשותפת עם אינטרספורט מנוע צמיחה משמעותי של קבוצת המשביר בכלל והמשביר בתי כלבו בפרט. "החברה תמשיך לפעול ולהשקיע בתחום, יחד ובשיתוף פעולה עם חברת אינטרספורט, וזאת על מנת להביא בשורה חדשה לקמעונאות הספורט הגדלה ומתפתחת בישראל", דווח לפני כחודשיים.

 

החנות הראשונה של רשת אינטרספורט אמורה הייתה להפתח בקניון עזריאלי איילון. התוכנית המקורית של המשביר הייתה לפתוח בפברואר הקרוב חנות דגל, ולהסב את חנות המשביר שפועלת בקניון לחנות אינטרספורט ולשלב אותה עם שטח סמוך של חנות H&O. אלא ש-H&O החליטה שלא לפנות את שטח החנות שלה באיילון. שינויים אלו פגעו בתוכנית של המשביר להקים חנות דגל של אינטרספורט בקניון, שכן שטחה של חנות המשביר הנוכחית מצומצם ולא מספיק למותג הספורט. גם הפינוי של חנות באייס מול באילת, שהמשביר הייתה אמורה להקים במקומה חנות של אינטרספורט, התעכב והחנות לא יכולה הייתה להפתח לפני אוגוסט 2018.

 

"למשביר בתי כלבו אין התחייבויות נוספות, לרבות כספיות הנובעות מההסכם או מביטולו, ולא צפויים הפסדים או הוצאות מהותיות כתוצאה מביטול ההסכם", מסרה היום החברה. "על אף ביטול ההסכם, החברה ממשיכה לראות במחלקות הספורט מנוע צמיחה משמעותי של קבוצת המשביר בכלל והמשביר בתי כלבו בפרט, והיא ממשיכה לפעול ולהשקיע במחלקות הספורט באמצעות מותגים קיימים הנמכרים בהן, כדוגמת אנדר ארמור, נייקי, אדידס, ניו באלאנס, פומה וקבוצת MGS ועוד, וכן הבאת מותגים בינלאומיים נוספים אשר יביאו לחיזוק משמעותי לתחום הספורט בקבוצת המשביר, וכחלק בלתי נפרד מקמעונאות הספורט הגדלה ומתפתחת בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x