$
פרסום ושיווק

פיצול ערוץ 2: הוענקו רישיונות השידור לקשת ולרשת

המהלך יבוצע הלילה בחצות, כאשר קשת תשדר בערוץ 12 ורשת - בערוץ 13; השר קרא: "היסטוריה אמיתית, הצרכן הישראלי יהנה"; יו"ר הרשות השנייה, יוליה שמאלוב ברקוביץ': "משנה מקום משנה מזל"

אביב גוטר 18:3331.10.17

הפיצול בערוץ 2: שעות ספורות לפני כניסתו לתוקף של אחד המהלכים הדרמטיים בשידורי הטלוויזיה הישראלית, העבירה הערב (ג') יו"ר הרשות השנייה יוליה שמאלוב ברקוביץ' את רישיונות השידור לערוצים המסחריים לקראת המעבר לאפיקי שידור החדשים. הזכייניות קשת ורשת שהרכיבו את ערוץ 2 שיסיים את שידוריו הלילה בחצות ישדרו בערוץ 12 (קשת) ו-13 (רשת). ערוץ 10, שכבר קיבל את רישיון השידור שלו, ישדר באפיק 14 בממיר.

 

 

 

באירוע נכחו גם שר התקשורת איוב קרא, המנכ"ל בפועל של הרשות השנייה ניר שוויקי, יו"ר קשת דרורית ורטהיים, המשנה למנכ"ל רשת שאול מגנזי ויו"ר חדשות 2 תמי רווה. קרא אמר כי הוא "מברך את החברות שעוברות היום מזיכיונות לרישיונות. אני חושב שאין מילים להגדיר זאת אלא היסטוריה אמיתית. נעשתה עבודה מקצועית על ידי הרשות השנייה ומשרד התקשורת שהביאה אותנו לעמוד במשימה. מי שיהנה מכך הוא הצרכן הישראלי".

 

 

 

שמאלוב ברקוביץ' אמרה כי "אומרים שמשנה מקום משנה מזל. היום הוא יום היסטורי עבור עם ישראל וצרכני הטלוויזיה. ערוץ 2 ו-10 מסיימים את השידורים באפיקים הנוכחיים אחרי 25 שנה. החל ממחר יגדל היצע הטלוויזיה והמבחר לציבור. למרות ההיצע העצום של תוכן מיובא, רוב הציבור בישראל אוהב טלוויזיה ישראלית בעברית. הציבור מצביע בידיים ומעדיף לראות תוצרת מקומית. ריבוי ערוצי הטלוויזיה יגדיל את היצע התכנים וייטיב עם הצופים, עם היוצרים, ועם בעלי רשיונות השידור".

 

 

 

שר התקשורת איוב קרא שר התקשורת איוב קרא צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x