שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מדיה

וונטייז תחדל לספק שירותי עידן פלוס לטריפל סי

חברת התכנים טוענת שטריפל סי לא העבירה לה תשלומים שנקבעו בהסכם שיתוף הפעולה - הפסקת השירות תיכנס לתוקף תוך 30 יום

דרור רייך 14:5917.10.17

חברת התכנים וונטייז תפסיק לתת חלק משירותי לחברת האינטרנט טריפל סי, לאחר שזו לא העבירה לה תשלומים שנקבעו בהסכם שיתוף הפעולה בין השתיים.  

ספקית האינטרנט טריפל סיי השיקה בחודש אפריל שירותי טלוויזיה, תוך שאיפה לשבור את שוק הטלוויזיה של יס והוט עם חבילת שידורים ב-50 שקלים לחודש. לשם כך היא התקשרה כבר בחודש ינואר עם החברה הבורסאית וונטייז בהסכם ל-3 שנים, שמסגרתו התחייב לשלם כ-17 מיליון שקל.

 

היום נודע למשקיעי וונטייז כי שיתוף הפעולה עלה על שרטון. על פי הודעת וונטייז, טריפל סי שבבעלות רמי נחום אינה עומדת בתשלומים שנקבעו בהסכם. בשל כך תסיר וונטייז תוך 30 יום שניים מתוך ארבעה רכיבים של שירות אותם היא מעניקה לטריפל סי - רכיב הערוצים הליניאריים (מחו"ל) ורכיב ערוצי עידן פלוס.

 

מותג הטלוויזיה החדש של טריפל סי, בשיתוף עם חברת התוכן וונטייז, מציע לצרכנים חבילת ערוצי טלוויזיה צרה (עידן+) בתוספת ערוצים בינלאומיים וערוצים בשפות הערבית והרוסית, לצד חבילת שרותי VOD הכוללת 4,000 שעות תוכן וספריית סרטים - זאת במחיר של 50 שקל לחודש כאמור.

 

לא מחלוקת ראשונה

באפריל השנה טריפל סי נקלעה לסכסוך כספי עם ערוץ 10. החברה מסרה לערוץ 10 כי היא דוחה את הדרישות הכספיות שהוגשו על ידו עבור שידור תכניו, והיא היא מעבריה את העניין להכרעת מועצת הכבלים.

 

החרפת היחסים בין טריפל סי וערוץ 10 הגיע שעות ספורות לפני השקת Smart, כאשר הנהלת ערוץ 10 הודיעה במפתיע כי בהיעדר הסכם בין הצדדים טריפל סי לא תהיה רשאית להעביר את שידורי ערוץ 10 במסגרת התכנים שמציע Smart.

 

חברת ה־VOD הישראלית וונטייז (Vonetize), הצטרפה לבורסה בתל אביב באוגוסט 2016, והיא עדין נושאת הערת עסק חי. בתחילת החודש חברת הייעוץ פרוסט אנד סאליבן פירסמה סקירה על החברה עם מחיר יעד של 186 אגורות, הגבוה ב-53% ממחירה כיום. מאז תחילת השנה איבדה מנית החברה 46% מערכה.

 

 

רמי נחום רמי נחום

 

רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי, אמר בתגובה כי מדובר באיום ריק מתוכן שכן דרישתה של וונטייז להסרת תוכן כפופה, לפי ההסכמים, להסכמה של טריפל סי ואין לוווטייז אפשרות לבצע מהלכים חד צדדיים. אכן בין טריפל סי וחברת וונטייז התגלעה מחלוקת לאור אי עמידה של וונטייז בהתחייבויותיה לספק תוכן לפעילות סמארט טי וי כפי שהוסכם. כתוצאה מכך חתמה באחרונה טריפל סי על הסכמים עצמאיים עם ספקי תוכן במטרה להבטיח מגוון רחב של ערוצים לינאריים ללקוחותיה. טריפל סי תפעל להבטיח שלא תהיה שום פגיעה בשירות הניתן ללקוחות והיא תמשיך בפעילויות להרחבת היצע הערוצים והתוכן ללקוחותיה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x