$
פרסום ושיווק

הממשלה אישרה את מינוי שפיק עבד למ"מ יו"ר מועצת הרשות השנייה

עבד יחליף את היו"רית הקודמת אוה מדז'יבוז' שעזבה בתחילת החודש. הוא היה היחיד מבין המועמדים שנפגשו עם שר התקשורת איוב קרא, שהסכים לכהן בתפקיד לתקופה מוגבלת

אביב גוטר 15:3008.10.17
הממשלה אישרה את מינויו של שפיק עבד למ"מ יו"ר מועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו עד למינוי יו"ר קבוע. עבד יחליף את היו"רית הקודמת אוה מדז'יבוז' שעזבה בתחילת החודש לתפקיד מנכ"ל הרשות למעמד האישה במשרד לשוויון חברתי.

 

 

 

עבד הוא בעל תואר ראשון בחינוך ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני בניהול וארגון ומערכות חינוך. נכון להיום הוא עובד כמורה בבית הספר המקיף אחוה, ובעברו שימש רכז כוח אדם טכנולוגי בטכניון, מורה נהיגה ומנהל מקצועי לבתי ספר לנהיגה.

 

עבד היה היחיד מבין המועמדים שנפגשו עם שר התקשורת איוב קרא שהסכים לכהן בתפקיד לתקופה מוגבלת. על פי החוק, קרא יכול למנות מ"מ מתוך חברי המועצה לתקופה של עד שלושה חודשים, והוא צריך להביא את ההחלטה לאישור הממשלה.

 

שפיק עבד   שפיק עבד צילום: אלכס קולמויסקי

 

 

 בכוונת השר לבחון מועמדים נוספים לתפקיד היו"ר הקבוע, אולם אם בכוונתו למנות מועמד חיצוני לתפקיד הוא יצטרך למנות אותו בהליך מסודר לאישור חבר מועצה, הכולל התייעצות עם מוסדות תרבותיים ואקדמיים, ולאחר מכן להביא את המינוי לאישור ממשלה.

 

יצוין, כי המועצה אינה יכולה לקבל כיום החלטות משום שאינה מחזיקה במספר החברים המינימלי הנדרש בחוק לצורך פעילותה. מספר חברי המועצה היום עומד על 8 מתוך 15, בשעה שחוק הרשות השנייה דורש מהמועצה מינימום 10 חברים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x