$
פרסום ושיווק

המשביר לצרכן: "לא שינינו תוכניות, נפתח את אינטרספורט בישראל"

בתגובה לפרסומים אתמול טוענת החברה כי היא "רואה במחלקות הספורט ובפעילות המשותפת עם אינטרספורט מנוע צמיחה משמעותי של קבוצת המשביר". החנות הראשונה צפויה להיפתח באוגוסט הבא

אורנה יפת 10:4225.09.17

המשביר לצרכן מבהירה כי אין לקבוצה שינויים בתוכניות להקמת חנויות של רשת הספורט הבינלאומית, אינטרספורט. הקבוצה הוציאה דיווח בעקבות פרסום אתמול על כך שרמי שביט, בעלי המשביר, לא יפתח את אינטרספורט בישראל.

 

 

 

"לאור כתבה שפורסמה אתמול, 24.9.2017, החברה תבקש להבהיר כי על אף המשתמע מהכתבה, אין כל שינוי בתכניות החברה והמשביר בתי כלבו בקשר עם יישום ההסכם ופתיחת חנויות ונקודות מכירה של אינטרספורט בישראל, לרבות בסניפי המשביר בתי כלבו, והכל בהתאם להסכמות מול אינטרספורט", כותבת המשביר.

 

בניגוד לפרסומים, מדגישה המשביר כי דווקא לאור השינויים והתמורות בעולם הקמעונאות בישראל, בין היתר חיזוק פעילות האינטרנט וכניסת מותגים בינלאומיים, כדוגמת דקאתלון ופוט לוקר, המשביר דווקא "רואה במחלקות הספורט ובפעילות המשותפת עם אינטרספורט מנוע צמיחה משמעותי של קבוצת המשביר בכלל והמשביר בתי כלבו בפרט. החברה תמשיך לפעול ולהשקיע בתחום, יחד ובשיתוף פעולה עם חברת אינטרספורט, וזאת על מנת להביא בשורה חדשה לקמעונאות הספורט הגדלה ומתפתחת בישראל".

 

עוד מציינת המשביר כי ממשיכה לנהל מו"מ לגבי מספר מיקומים לטובת פתיחת פעילות אינטרספורט במהלך שנת 2018, בין אם באמצעות חנויות עצמאיות על שטחי מסחר של 1,500-1,000 מ"ר ובין אם כנקודות מכירה בסניפי המשביר לצרכן, בנוסף למחלקות הספורט הקיימות.

 

החנות הראשונה של רשת אינטרספורט אמורה הייתה להפתח בקניון איילון של קבוצת עזריאלי. התוכנית המקורית הייתה לפתוח בפברואר חנות דגל, להסב את חנות המשביר שפועלת בקניון לחנות אינטרספורט ולשלב את השטח הסמוך של חנות H&O. אלא ש- H&O, שכפי שנחשף ב"כלכליסט" בשבוע שעבר מביאה לישראל את מותג האופנה הבינלאומי RESERVED, החליטה שלא לפנות את שטח החנות בקניון איילון ולא מן הנמנע שתבקש להסב את החנות הקיימת למותג האופנה החדש.

 

שינויים אלו פגעו בתוכנית של המשביר להקים חנות דגל של אינטרספורט באיילון, שכן שטחה של חנות המשביר הנוכחית מצומצם ולא מספיק למותג הספורט. גם הפינוי של חנות באייס מול באילת, שהמשביר הייתה אמורה להקים במקומה חנות של אינטרספורט, מתעכב. ככל הנראה לאור השינויים, טוענים גורמים מקורבים למשביר, כי חנות הראשונה של מותג הספורט תיפתח באוגוסט 2018.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x