$
פרסום ושיווק

ערוץ הילדים וערוץ לוגי יעלו לשידור בסלקום TV

ההסכם החדש מעניק תוספת משמעותית לקטגוריית הילדים של סלקום tv שבעקבותיו צפויה סלקום לשלש את הצעת התוכן בתחום זה. הערוצים והתכנים יוצעו ללקוחות שירות הטלוויזיה ללא תוספת עלות

אביב גוטר 12:0924.09.17
מי צריך את HOT ו-yes? ערוץ הילדים וערוץ לוגי צפויים לעלות בימים הקרובים בפלטפורמת השידורים של סלקום. הערוצים שיעלו לשידור יהיו זמינים ללקוחות גם במסגרת שירות 24/7 המאפשר לצפות בלוח שידורים עד שבוע אחורה.

 

 

 

 

ניר שטרן מנכ״ל סלקום ניר שטרן מנכ״ל סלקום צילום: נמרוד גליקמן

 

 

ההסכם החדש מעניק תוספת משמעותית לקטגוריית הילדים של סלקום tv. בעקבותיו יצורפו לרשימת תכני ה-VOD של סלקום tv תכנים חדשים אשר עתידים, לפי סלקום, לשלש את הצעת התוכן לילדים. הערוצים והתכנים עצמם יוצעו ללקוחות שירות הטלוויזיה ללא תוספת עלות. במסגרת ההסכם החדש תבחן האפשרות של סלקום tv להשקעה בהפקות מקור אשר ישודרו בערוץ הילדים ובלוגי.

 

 

ניר שטרן מנכ"ל סלקום: "מהלך הילדים ממצב את סלקום tv כחברה עם ההצעה החזקה והאטרקטיבית ביותר למשפחות עם ילדים, תינוקות ופעוטות. סלקום תמשיך להביא את התוכן הטוב ביותר ואת המותגים המובילים והאהובים על צופיה בהצעת הערך המשתלמת ביותר לצופה הישראלי".

 

כזכור, חברת הלוויין החליטה להוריד את ערוץ הילדים בתחילת ינואר השנה ובמקומו להעלות ערוץ ילדים חדשים בהפקת חיים סלוצקי שנקרא kidz. ההחלטה של yes נבעה בין היתר מסכסוך עם RGE המנוהל בימים אלו בבית המשפט. גם הוט הודיעה לפני מספר חודשים כי אין בכוונתה לחדש את ההסכם שמסתיים בסוף השנה וצפויה להעלות גם היא את ערוצי הילדים מבית סלוצקי. ערוצי הילדים של RGE משודרים גם בפלטפורמת השידור של פרטנר מאז השקתה ביולי האחרון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x