$
פרסום ושיווק

נטפליקס משפרת מהירות: תפעל מתוך חוות שרתים בישראל

ענקית התוכן נטפליקס מקדמת מהלך שצפוי לשפר באופן משמעותי את השירות שלה בישראל: החברה מנהלת מגעים עם ספקיות האינטרנט בישראל כדי להציב שרתים עצמאיים משלה בחוות השרתים שלהן

אביב גוטר 08:3106.09.17
ענקית התוכן נטפליקס מקדמת מהלך שצפוי לשפר באופן משמעותי את השירות שלה בישראל: ל"כלכליסט" נודע כי החברה מנהלת מגעים עם ספקיות האינטרנט כדי להציב שרתים עצמאיים משלה בחוות השרתים שלהן, מה שישפר מאוד את מהירות הזרימה של הסרטים והסדרות שהיא מציעה לצרכן הישראלי ולהתאים את השירות בישראל לסטנדרט העולמי. מהלך זה נובע ככל הנראה מהגידול במספר משתמשי נטפליקס בישראל בשנים האחרונות וההערכה היא כי בזכות מהלכים נוספים - כמו חבירה לפלטפורמות טלוויזיה רב־ערוצית - היקף המנויים שלה בישראל צפוי להתרחב, וכדי לעמוד בביקושים הצפויים היא משדרגת את היכולת הטכנולוגית שלה. בכך, נטפליקס צפויה להצטרף לחברות ואתרים זרים, כמו פייסבוק וגוגל, שכבר הציבו שרתים משלהם בחוות השרתים של ספקיות האינטרנט. במילים אחרות: נטפליקס מקרבת את התוכן מארצות הברית לישראל כך שמהירות ההורדה של הפרק או הסרט תתקצר באופן ניכר.

 

 

מתוך סדרת המקור של נטפליקס Stranger Things מתוך סדרת המקור של נטפליקס Stranger Things צילום: Netflix

 

 

כזכור, נטפליקס השיקה לפני כחודש את הממשק שלה בעברית ומאפשרת ללקוחות לשלם בשקלים ולא בדולרים, כפי שהיה עד עכשיו. בנוסף חתמה נטפליקס על הסכם שיתוף פעולה מקומי עם פרטנר, כך שספריית התוכן שלה תהיה נגישה בממירי הטלוויזיה של החברה, כאשר על השירות אפשר לשלם ישירות לפרטנר.

 

 

גם הוט הודיעה שהגיעה להסכם עם נטפליקס וצפויה להשיק את המוצר בממירים המתקדמים שלה עד סוף השנה. על פי ההערכות בשוק התקשורת נטפליקס נמצאת במגעים מתקדמים גם מול yes וסלקום, כך שבסופו של דבר כל אחת מהפלטפורמות המובילות תציע גישה נוחה לספריית התוכן של נטפליקס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x