$
מדיה

היועץ המשפטי של תאגיד השידור הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו

עו"ד אביגדור דנן שהיה ממקימי התאגיד מכהן במקביל גם כיועץ המשפטי של הטלוויזיה החינוכית, אך ביקש להמנע משני הכובעים. הסיבה: החרפת מאבק העובדים בנושא והפחתת השכר הצפויה לו במידה ויבחר להישאר בתאגיד בלבד

אביב גוטר 18:0804.09.17
עו"ד אביגדור דנן, היועץ המשפטי של התאגיד הודיע היום (ב') על כוונתו לסיים את תפקידו וימשיך לכהן כיועץ המשפטי של הטלוויזיה החינוכית – כך נודע לכלכליסט. דנן היה ממקימיו הראשונים של תאגיד השידור ומונה לכהן בתפקיד במקביל תפקידו בטלוויזיה החינוכית.

 

ההסדר עם דנן דומה להסדר שנקבע עם מנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ – המכהן במקביל לתפקידו גם כמנכ"ל הטלוויזיה החינוכית. השניים קיבלו את שכרם מהטלוויזיה החינוכית ועבור התאגיד עובדים ללא שכר. לאחרונה ביקש דנן לצאת לחופשה ללא תשלום, וזאת על מנת להימנע מכהונה בשני הכובעים, שכן לאחרונה החריפו היחסים בין וועדי העובדים של החינוכית למנהליה בטענה כי קולם לא נשמע לאור העובדה שקובלנץ ודנן מתעסקים בעיקר בענייני התאגיד והרצתו. על פי החוק הטלוויזיה החינוכית צפויה להפסיק את שידוריה בעוד כשנה ועובדיה מנהלים מאבק על מנת להשאירו, כאשר בין היתר הקרינו העובדים שקופיות בעד השארת הטלוויזיה החינוכית. כתוצאה מצעדי מחאה אלו הוחלט בתאגיד כי שידורי החינוכית יופסקו לטובת שידורים מערוץ הכנסת.

 

אולפני תאגיד השידור כאן אולפני תאגיד השידור כאן צילום: יוסי אלוני

 

למרות שהחינוכית צפויה להיסגר בעוד כשנה החליט דנן לעזוב את תפקידו בתאגיד ולהמשיך בטלוויזיה החינוכית בלבד. ל"כלכליסט" נודע כי דנן בוחר לעזוב בגלל שינויים בתנאי השכר. דנן היה אמור לקבל בתאגיד את אותו השכר שמקבל בטלוויזיה החינוכית, אולם הוחלט לבסוף לשנות את תנאי השכר ולהפחיתו – מה שהוביל את דנן לבחור במשרת הטלוויזיה החינוכית. דנן צפוי להישאר בתפקידו עד לסיום הליך מכרז שייבחר את ממלא המקום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x