$
פרסום ושיווק

"האסיר החתיך בעולם" יככב לצד בר רפאלי בקמפיין לקרולינה למקה

האסיר לשעבר ג'רמי מיקס ישתתף בקמפיין חדש עבור רשת המשקפיים שעלותו נאמדת ב-6 מיליון שקל. לרגל הצילומים צפוי הדוגמן להגיע לישראל

אורנה יפת 11:2530.08.17

פרזנטור חדש ומפתיע יככב לצידה של בר רפאלי עבור רשת המשקפיים קרולינה למקה. הרשת מקבוצת הודיס, בחרה באסיר לשעבר ג'רמי מיקס שזכה לכינוי "האסיר החתיך בעולם". מיקס, שזכה לכינוי בזכות עיניים כחולות ומראה מלבב, ידגמן לצידה של הטופ מודל בקמפיין שעלותו נאמדת ב-6 מיליון שקל. לרגל צילומי הקמפיין צפוי הדוגמן להגיע לישראל.

 

ג'רמי מיקס בן ה-32, היה אסיר בכלא בנבאדה במשך שנה וחצי והואשם בפריצה, שוד ואחזקת נשק ללא רישיון. הוא השתחרר מהכלא בתחילת 2016 ומאז הוא מדגמן ומקבל אין ספור הצעות עבודה בדוגמנות מעולם האופנה. על פי פרסומים בתקשורת, אפילו מעצבי העל ג'ורג'יו ארמני וורסצ'ה הביעו התעניינות והדוגמן אף קיבל הצעות להשתתף בכמה סרטים.

 

ג'רמי מיקס ג'רמי מיקס צילום: יח"צ

 

 

אורן בר גיל, סמנכ"ל השיווק של קרולינה למקה מסר בנוגע לבחירה הלא קונבנציונלית כי "מדי עונה אנו בוחרים את הפנים המעניינות בעולם האופנה, בכדי לתת מענה לקהל הלקוחות המחפש חידושים וריגושים בעולם המרתק של היום. גם בעונה זו, החלטנו לצוות לצד בר כוכב בינלאומי מסעיר ובחרנו לחורף הקרוב את ג'רמי מיקס, אישיות מעניינת ומרתקת אשר יוביל את קמפיין החורף, לצידה של בר רפאלי".

 

לקרולינה למקה 73 סניפים בישראל ו-7 סניפים נוספים בעולם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x