$
פרסום ושיווק

עקב ההסתערות ההמונית: חנות דקטלון נסגרה מוקדם מהצפוי

אלפים פקדו מאז שעות הבוקר את החנות של הרשת הצרפתית שנפתחה בראשל"צ. במקום ב-21.00 נסגרו דלתות החנות בשעה 20.00

אורנה יפת 20:3629.08.17

רשת דקטלון סגרה את דלתות החנות שנפתחה היום (ג') בראשון לציון מוקדם מהמתוכנן עקב ריבוי מבקרים. במקום ב-21.00 נסגרו דלתות החנות בשעה 20.00. בהודעה בעמוד הפייסבוק שלה כתבה הרשת: "תודה רבה לאלפי המבקרים על קבלת פנים חמה במיוחד היום. עקב ריבוי מבקרים אנו נאלצים לסגור היום את החנות מוקדם באופן חד פעמי. עמכם הסליחה".

 

5,000 אנשים פקדו מאז שעות הבוקר את חנות דקטלון החדשה. מדובר בחנות הראשונה בישראל של הרשת הצרפתית, והישראלים הסתערו וניצלו את מעט הזמן הפנוי שעוד נותר עד לסיום חופשת הקיץ.

 

בחנות שמתפרשת על 3,400 מ"ר וכוללת 16 אלף מוצרים מ-60 ענפי ספורט שונים, מוצבות עשר קופות. למרות זאת, נראה שבימים הראשונים להשקה - או לפחות עד שהילדים ישובו למסגרות החינוכיות - עמדות המכירה הללו יתאפיינו בתורים ארוכים. בסרטוני וידאו שהעלו הבוקר לרשתות החברתיות לקוחות שביקרו בחנות, נראים מאות הורים וילדים ממתינים בתורים ארוכים.

 

הסניף בראשון לציון הסניף בראשון לציון צילום: צחי שדה, Ynet

 

 

רשת ציוד הספורט פתחה הבוקר ב-09:00 את החנות - שממוקמת במתחם G של גזית גלוב בראשון לציון. בימי חמישי תפעל החנות עד השעה 23:00 בלילה ובימי שישי עד 16:00.

 

הסניף בראשון לציון הסניף בראשון לציון צילום: צחי שדה, Ynet

 

 

למורת רוחם של חובבי הסניפים האירופאים של הרשת, דקטלון בישראל לא תמכור מותגי ספורט בינלאומיים ולא תמצאו בה את נייקי, אדידס, ריבוק או פומה. הרשת תשווק את מוצרי המותגים הפרטיים שהיא מפתחת ומייצרת עבור עצמה ועל כן המחירים בה נוחים.

 

בהשקה שנערכה בתחילת השבוע הודיעה מנכ"לית הרשת לואיז שקרון, כי המחירים בישראל יהיו זהים לצרפת, ובמקרים מסוימים אפילו זולים יותר. יחד עם זאת, בניגוד לחנויות הרשת בעולם, בישראל בחרה הנהלת הרשת שלא לצאת במבצעי מחיר ובהנחות. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x