$
פרסום ושיווק

בריטני ספירס תובעת חברה ישראלית: "משווקת בשמים שמחקים את ריח הבושם שלי"

לטענת הזמרת, "אויל דה לאמור" הפרה את זכויותיה של ספירס על סימני מסחר הרשומים על שמה בחיקוי של הבושם פנטזי; החברה: "מכירת הבשמים שלנו חוקית"

נעמי צורף 12:2625.07.17

הזמרת בריטני ספירס הגישה אתמול תביעה נגד חברה ישראלית, "אויל דה לאמור", ונגד בעליה ומנהליה שלומית ואמיר ארצי על חצי מיליון שקל.

 

על פי כתב התביעה, שהוגש באמצעות עוה"ד שי ישראל ויניב באום, החברה הפרה את זכויותיה של ספירס על סימני מסחר הרשומים על שמה, בין השאר, בחיקוי של הבושם פנטזי. "התובעת נדהמה לגלות שהנתבעים מייצרים או מייבאים ומשווקים בישראל בשמים ומוצרי טיפוח תוך שימוש שלא כדין בסימני המסחר עבור רפליקות נחותות", נכתב. עוד הוסיפו כי המוצרים מפורסמים ומשווקים באמצעות שילוט הנושא את הסימן "בריטני פנטזי", והמילים "ניחוח תואם" מוצנעות.

 

בריטני ספירס והבושם פנטזי בריטני ספירס והבושם פנטזי צילום: איי פי

 

 

בנוסף נכתב, כי "בניסיון לעקוף את ההגנה הקניינית על סימני המסחר", הנתבעים עושים שימוש בשמות משובשים של סדרת הבשמים. לטענת באי כוחה של ספירס, "השימוש שהם עושים בסימנים המשובשים מטעה, מזיק, בלתי הוגן ופוגע בתדמית התובעת". עוה"ד ישראל ובאום ביקשו להורות לנתבעים לחדול מכל שימוש הנושא את סימני המסחר של ספירס.

 

מעוה"ד נדב אפלבאום ושרון פרי, המצייגים את "אויל דה לאמור", נמסר: "כתב התביעה טרם הומצא לחברה. אויל דה לאמור הינה חברה שעיסוקה בייצור בשמים על בסיס שמן, ובין מוצריה מצויים בשמים בניחוחות הדומים לבשמים מוכרים. מכירת בשמים אלה הינה חוקית. התביעות נגדה מיועדות להפעיל עליה לחץ כלכלי".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x