• תפריט
פרסום ושיווק

ניב רסקין עוזב את גלי צה"ל ומצטרף לקשת

העיתונאי ומגיש הטלוויזיה עתיד להגיש את רצועת הבוקר החדשה של הזכיינית לקראת פיצול ערוץ 2. רסקין יפסיק להגיש את תוכנית הבוקר שלו בגל"צ, אולם ימשיך בעבודתו בערוץ הספורט

אביב גוטר 20:5219.07.17
העיתונאי ומגיש הטלוויזיה ניב רסקין מצטרף לקשת ועתיד להגיש את רצועת הבוקר החדשה של הזכיינית לקראת פיצול ערוץ 2 והמעבר לאפיק 12 שצפוי להתרחש בנובמבר הקרוב.

כתוצאה מכך רסקין צפוי לעזוב את הגשת תוכנית הבוקר שלו בגלי צה"ל, אולם ימשיך בעבודתו במסגרת ערוץ הספורט. הודעתה של קשת מצטרפת להודעה על עזיבתו של מגיש תכנית הבוקר היומית יואב לימור. לימור צפוי להישאר בזכיינית וימשיך להגיש את התוכנית בימי שישי לצד הובלת תוכנית פוליטית חדשה. על פי גורמים בקשת, המתכונת של תוכנית הבוקר החדשה תשלב מרואיינים ופרשנים ותתמקד בעיקר באקטואליה.

 

רסקין החל את דרכו בתקשורת הישראלית בגיל 18 כחייל בגלי צה"ל, שימש כמפיק במחלקת החדשות, ככתב ספורט ועורך חדשות הספורט של התחנה והמשיך לעבוד בה עד היום, עם הובלת רצועת הבוקר הפופולרית של גלי צה"ל מדי יום.

 

ניב רסקין. התוכנית החדשה תתמקד באקטואליה ניב רסקין. התוכנית החדשה תתמקד באקטואליה צילום: רמי זרנגר

 

בנוסף, משדר רסקין את משחקי מכבי תל אביב ביורוליג ואת משחקי ליגת העל בכדורסל ומנחה את התוכנית "יציע העיתונות". בעבר הנחה גם את תכנית הראיונות "המושכים בחוטים" בערוץ HOT בידור ישראלי ובטלוויזיה החינוכית, ואת התוכנית "תיק תקשורת" בטלוויזיה החינוכית.

 

פיצול ערוץ 2 עתיד להתרחש בנובמבר הקרוב ומירוץ החימוש של הזכייניות אחר טאלנטים כחלק מההכנה לשדר 7 ימים בשבוע מורגש. קשת הודיעה לאחרונה כי הצליחה לגייס לשורותיה את גיא פינס מערוץ 10 וצפויה להיות משודרת בשעות הפרה-פריים, ככל הנראה במקום או לצד תכנית חיסכון. ברשת לעומת זאת גייסו לאחרונה את הכתב והפרשן המדיני של חברת החדשות אודי סגל לטובת הגשת תכנית אקטואליה יומית לפני מהדורת החדשות המרכזית. רשת גם גייסה את גיא לרר, מנחה תכנית הצינור, שעשוי להפיק עבורה רצועת שידור דומה הפונה לצעירים, במטרה לחזק את מחלקת הדיגיטל שנמצאת בעמדת נחיתות בהשוואה למתחרות.

 

חיליק שריר, סמנכ"ל התכניות של קשת: "ניב רסקין הוא עיתונאי מצוין ומראיין מעולה. כישוריו ויכולותיו, בשילוב עם המתכונת החדשה אותה אנו מתכננים, יהפכו את חדשות הבוקר בקשת לאלטרנטיבה הרלוונטית ביותר עבור הצופים עם המעבר לערוץ 12".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x