שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

יש לכם ביקורת על שידורי כאן? מועצת התאגיד מבקשת לשמוע את הערות הציבור

מועצת התאגיד החליטה לקיים מספר דיונים בהם היא מזמינה את הציבור להפנות שאלות ולהעיר הערות והארות

אביב גוטר 09:4513.07.17
לאחר חודשיים בהם תאגיד השידור הציבורי "כאן" משדר באופן רציף החליטה מועצת התאגיד לקיים מספר דיונים בהם היא מזמינה את הציבור להפנות שאלות ולהעיר הערות והארות במטרה לשמוע את דעת הקהל. בדיונים ישתתפו מומחים ונציגי ציבור שיעסקו במגוון נושאים הקשורים למדיניות השידור הציבורי.

 

 

 

 

 

הדיונים יתקיימו בעוד כחודש ב-4 נושאים: מדיניות שידורי חדשות ואקטואליה; מדיניות שידורי המוזיקה ברשתות כאן רשת ג', כאן 88 וקול המוזיקה; מדיניות בנושאי גיוון ופלורליזם; ושידורים בשפה הערבית.

 

 

תאגיד השידור כאן תאגיד השידור כאן צילום: כאן

 

 

כזכור, רשות השידור סיימה את תפקידה לאחר שלוש שנים בהם הייתה בהליך פירוק, כאשר התאגיד החל את שידוריו באופן רשמי ב-15 במאי לאחר דחיות חוזרות ונשנות בגלל תיקוני חקיקה שנעשו וזאת במטרה להפריד את חטיבת החדשות מהתאגיד ולהקים עבורה תאגיד ייעודי (תיקון מס' 8). בעקבות עתירה לבג"ץ של התאגיד ושל יו"ר ועדת הכלכלה איתן כבל כנגד תיקון מס' 8, החליט בג"ץ לתת צו ביניים בנושא. במהלך החודש הבא צפוי להתקיים דיון בו ככל הנראה תתקבל החלטה האם יוסר צו הביניים, במה שיסלול את הקמת תאגיד החדשות, או לאו.

 

בתוך כך, מאז העלייה לשידור סופג התאגיד ביקורת רבה ממאזינים על שינוי צביונה של תחנת הרדיו כאן 88 (88fm בגרסת רשות השידור). לטענת המוחים, התחנה הפכה ליותר מדי "גלצניקית", ומבקשים לשמר את אופיה של התחנה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x