שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

שרונה רוצה זאפה במרתף הטמפלרים

מנכ"ל מתחם שרונה גיל גזית קיים שתי פגישות עם הנהלת הזאפה ובוחן פתיחת מועדון תת־קרקעי

אורנה יפת 08:4602.07.17

הנהלת מתחם שרונה מנהלת מגעים עם הנהלת הזאפה להקמת מועדון הופעות באחד מחללי המרתפים שבמתחם — כך נודע ל"כלכליסט". בין הצדדים התקיימו שתי פגישות, והם בוחנים את ההיתכנות הכלכלית של הקמת המועדון. מדובר במגעים ראשונים: בין הצדדים עוד לא נחתמו טיוטות הסכם ולא בטוח עדיין כי המו"מ יבשיל לכדי כך.

כפי שנחשף ב"כלכליסט", הנהלת המתחם פועלת לשנות את הייעוד שלו ממתחם מסחרי למתחם שיאויש בחלקו במשרדים ובחללי עבודה פתוחים. שינוי ראשוני בתמהיל העסקים התרחש בחודשים האחרונים בניהולו של מנכ"ל המתחם גיל גזית, שהחל לדלל את עסקי המסחר ולהפוך חלק מהשטחים במבנים הקיימים למשרדים. רוב המשרדים יוקמו בקומות השנייה והשלישית במבני הטמפלרים. בשאיפת ההנהלה להשכיר את השטחים לחברות הייטק דוגמת WeWork. המשרדים שיושכרו בשרונה כוללים שטחים שנעים בין 60 מ"ר לחדר יחיד ועד ל־150 מ"ר לחלל בן כמה חדרים. 

 

מנכ"ל מתחם שרונה גיל גזית. משנה את התמהיל מנכ"ל מתחם שרונה גיל גזית. משנה את התמהיל צילום: ענר גרין

 

בנוסף, הצהירו בעבר בהנהלת שרונה כי בכוונתם להפוך את המתחם לכזה שיפנה לקהילה ויכלול אירועי תרבות מגוונים. הכנסת חברות הייטק נועדה גם למשוך קהל צעיר למתחם. בשרונה בונים תוכנית רחבה יותר של שינוי תדמיתי של תפיסת המרחב הציבורי והידוק התפיסה בקרב ציבור המבקרים את שרונה יותר כמקום בילוי יותר מאשר כמקום לביצוע קניות. לא מן הנמנע שכמה מהשוכרים מתחום הקמעונאות יבחרו שלא להאריך את תקופת השהות במתחם.

 

קבוצת הזאפה מפעילה מועדונים בחיפה, תל אביב, הרצליה וירושלים. בנוסף היא מחזיקה בבעלותה את אמפי שוני, מפעילה את אמפיתאטרון ראשל"צ ואת אמפי בית גבריאל. הקבוצה צפויה להקים גם מועדון זאפה על גג קניון עזריאלי ראשונים בראשל"צ, ובנוסף היא מעורבת בהפקות חיצוניות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x