$
פרסום ושיווק

פורסם המכרז למנכ"ל זמני של תאגיד החדשות

עפ"י תנאי המכרז, על המועמד להיות בעל תואר אקדמאי, בעל ניסיון של 5 שנים בתחום הניהול העסקי של תאגיד ובעל תפקיד בכיר בארגון בתחום התקשורת וניסיון משמעותי בתחום העיתונות, אולם לא צוין למה הכוונה ''משמעותי''

אביב גוטר 15:4714.05.17

כונס הנכסים הרשמי, דוד האן, פרסם היום (א') מכרז לתפקיד מנכ"ל תאגיד החדשות הזמני. על פי התיקון לחוק השידור הציבורי שאושר בשבוע שעבר, הכנ"ר צריך עד ה-28 במאי למנות מנכ"ל זמני, לכן הליך הבחירה יהיה מזורז ועל המועמדים להגיש את קורות חיים ומסמכים דרושים עד ל-17 במאי, יום רביעי הקרוב.

 

 

עפ"י תנאי המכרז, על המועמד להיות בעל תואר אקדמאי, בעל ניסיון של 5 שנים לפחות או ניסיון מצטבר של 5 שנים לפחות בתפקיד בכיר בתחום הניהול העסקי של תאגיד בעל היקף עסקים משמעותי ובעל תפקיד בכיר בארגון משמעותי בעל מעמד בתחום התקשורת.  כמו כן נדרשים המועמדים לעמוד בניסיון משמעותי בתחום העיתונות, כאשר לא הוגדר במפורש למה הכוונה ''משמעותי''. 

 צילום: כאן

 

התיקון לחוק השידור הציבורי שעבר בשבוע שעבר בקריאה שנייה ושלישית במליאת הכנסת קבע כי חטיבת החדשות תפוצל מתאגיד השידור הישראלי ''כאן'' ויוקם

עבורו תאגיד ייעודי. לשם כך נדרש להקים תאגיד חדש בעל מבנה דומה לזה של התאגיד, אולם עד לבחירת מנכ"ל הוחלט כי האן ימנה מנכ"ל זמני לשלושת החודשים הקרובים שלא יוכל לשנות את מצבת העובדים הקיימת.

 

במהלך שלושת החודשים הקרובים ימונה שופט בדימוס שיהיה אמון על ועדה לבחירת מועצת התאגיד החדשות החדש וזו תבחר מנכ"ל קבוע. 

 

בפרסום של הכנ"ר מובהר כי הוא יכול לפנות מיוזמתו למועמדים פוטנציאליים שיימצאו כשירים. כמו כן, המינוי הזמני אינו מונע מהמועמד להגיש את מועמדותו גם לתפקיד המנכ"ל הקבוע, אולם זה יצטרך להיבחר, כאמור, על ידי מועצת התאגיד שתוקם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x