$
פרסום ושיווק

החל מיוני: סלקום TV תשדר את תכני HBO ללא תוספת תשלום; עלות המהלך- 3 מיליון דולר

בסלקום TV מבטיחים להמשיך לאפשר את הצפייה בסדרות של ספקית התוכן הפופולארית בעולם כמו משחקי הכס, ווסטוורלד ועמק הסיליקון בחינם למשך השנה וחצי הקרובות

אביב גוטר 12:4419.04.17

מחודש יוני הקרוב לקוחות סלקום TV יוכלו להנות מתכני HBO ללא תוספת מחיר במסגרת המחיר הקבוע העומד על 99 שקל לחודש. על פי הפרסום השירות יהיה בחינם למשך השנה וחצי הקרובות מהשירות. ל"כלכליסט" נודע כי עלות הרכישה מוערכת ביותר מ-3 מיליון דולר.

 

HBO היא אחת מספקיות התוכן הבולטות ביותר בעולם, כשבין התכנים שהיא מציעה נמנים סדרות רצות כמו משחקי הכס, ויפ, ווסטוורלד, גירושים, לא בטוחה, ועמק הסיליקון, וסדרות ששידורן הסתיים כמו הסופרנוס, הסמויה, אימפריית הפשע ועוד.

 

תכני HBO היו בלעדיים בפלטפורמת yes בלבד עד לפני כשנה. פרטנר, שצפויה להיכנס בחודשים הקרובים לשוק הטלוויזיה הרב ערוצית ניהלה משא ומתן מול HBO על רכישת התכנים בבלעדיות אולם בשלבים האחרונים HOT הגישה הצעה גבוהה יותר מהמחיר ששולם עד כה.

 

משחקי הכס. המהלך של סלקום TV מעלה תהייה על עתיד הטלוויזיה הרב ערוצי משחקי הכס. המהלך של סלקום TV מעלה תהייה על עתיד הטלוויזיה הרב ערוצי

 

המהלך של סלקום מעלה מספר סימני שאלה בכל הקשור לעתיד השוק של הטלוויזיה הרב ערוצית. רק בשבוע שעבר דיווחה yes שהיא מעלה את מחירי ה-VOD ב-5 שקלים נוספים במהלך שנתמך בטענה כי נרשמו עליות בהוצאות על תכנים. אחת התהיות המרכזיות שעולות מהמלך הוא כיצד ימומן רכישת התוכן החדש שכן בחודשים האחרונים הוסיפו בסלקום את ערוצי הספורט בחינם לכלל המנויים לתקופה של חצי שנה – אולם בפועל היא עדיין לא גובה עליהם תשלום נוסף. במקביל, החודש השיקה HOT אפליקציות ייעודיות לתכנים המקוריים והזרים בתשלום מוזל לעומת התשלום שהיא גובה על הממירים.

 

יניב גרינוולד, סמנכ"ל הטלויזיה בסלקום: "אנו שמחים להשיק את כל מגוון התכנים מבית התוכן המוביל HBO. סלקום תמשיך להביא את התכנים הטובים בעולם ולשמר את המחיר הנמוך ביותר בשיטת הכל כלול וללא תוספת מחיר."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x