שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

חברת ווטה עובדה עתרה נגד התנאים שמקבלת ג'יימס ריצ'רדסון בנתב"ג

החברה בבעלות המליארדר ליאון פאליק, דורשת למנוע מהרשות לשנות את תנאי המכרז בטרמינל 3 לטובת ריצ'רדסון ולא לאפשר לאחרונה לגשת למכרז החדש על חנות הטבק והאלכוהול בנתב"ג

אורנה יפת 09:3409.03.17
ווטה עובדה, חברה בבעלות המליארדר ליאון פאליק (ששמה שונה לדיוטי פרי פונטה קנה), הגישה עתירה מינהלית נגד רשות שדות התעופה (רש"ת) וחברת ג'יימס ריצ'רדסון בטענה כי ג'יימס ריצ'רדסון קיבלה מרש"ת הקלה במכרז המהווה "פגיעה בזכותם של המתמודדים האחרים לשוויון הזדמנויות ולתחרות הוגנת". ווטה עובדה דורשת למנוע מהרשות לשנות את תנאי המכרז בטרמינל 3 לטובת ריצ'רדסון ולא לאפשר לאחרונה לגשת למכרז החדש על חנות הטבק והאלכוהול בנתב"ג, במידה ותקוצר לה תקופת המכרז המקורית. קיצור תקופת המכרז המקורית של ג'יימס ריצ'רדסון בשדה – שבמקור עמדה על שנת 2020 – משמעותו שהחברה תהיה מנועה למגשת למכרז החדש.
חנות דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון חנות דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון צילום: סיון פרג'

 

העותרת, שהינה שוכרת פוטנציאלית ומפעילה חנויות דיוטי פרי תחת השם דיוטי פרי אמריקה ברחבי העולם, טוענת כי לא ניגשה למכרז בשל דרישותיו חסרות הפשרות של המכרז. "התברר לעותרת כי הדרישות נשוא חוזה ההרשאה, בעקבותיהן בחרה העותרת שלא להשתתף במכרז, אינן נאכפות בפועל, באופן השומט אף את הקרקע תחת החלטתה המקורית שלא לגשת למכרז", נטען בעתירה שהוגשה לבית המשפט המחוזי באמצעות עו"ד שמואל עיני. מרשות שדות התעופה נמסר: "נגיב כמקובל לבית המשפט. מג'יימס ריצ'רדסון נמסר: "החברה אינה דנה בתקשורת בנושאים הנידונים בביהמ"ש".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x