$
פרסום ושיווק

בליסימה תפצה את יבואנית רייבאן על מכירת משקפיים מזוייפים

נגד בליסימה ניתן גם צו מניעה קבוע ביחס להפרות עתידיות, והרשת התנצלה בפני לוקסאוטיקה בשל העובדה שברשותה נמצאו משקפי רייבאן מזויפים

אורנה יפת 08:5527.02.17
טופ אופטיק, מפעילת רשת חנויות האופטיקה בליסימה, תפצה את יבואנית המשקפיים לוקסאוטיקה ב־140 אלף שקל. כך נקבע בהסדר גישור בין הצדדים במסגרת תביעה של מיליון שקל, שהגישה לוקסאוטיקה נגד טופ אופטיק. התביעה הוגשה בטענה שטופ אופטיק מכרה משקפי רייבאן מזויפות ברשת בליסימה. בליסימה, שבבעלות דוד לזר, תשלם את הסכום שנקבע כפיצוי ב־35 תשלומים החל ממאי 2017.

 

נגד בליסימה ניתן גם צו מניעה קבוע ביחס להפרות עתידיות, והרשת התנצלה בפני לוקסאוטיקה בשל העובדה שברשותה נמצאו משקפי רייבאן מזויפים. פסק הדין נתן תוקף להסדר שהושג בהליך גישור בין הצדדים, והצדדים יחדשו מעתה את קשרי המסחר ביניהם.

 

משקפי רייבאן משקפי רייבאן מתוך פייסבוק החברה

 

תחילתו של הסיפור לפני כשנה, בפברואר 2016, אז פשטו נציגים של רשת לוקסאוטיקה בשיתוף עם היחידה לקניין רוחני להב 433 של משטרת ישראל על סניף בליסימה בראשון לציון, בעקבות דיווח על משקפי רייבאן מזויפות שמוכרת הרשת. בסניף נתפסו והוחרמו כ־150 זוגות משקפיים מזויפים שיועדו להימכר לצרכנים כמשקפי רייבאן מקוריים. בהסכם הגישור הנתבעת טופ טן אמנם התנצלה על מכירת המשקפיים המזויפים, אך הודתה רק כי "השתרבבו בטעות כמה עשרות של משקפי רייבאן מזויפים", והתחייבה "להימנע בעתיד מתקלה דומה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x