שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

תנובה תצמצם בשליש את פיטורי העובדים הלא קבועים

זאת בעקבות התערבותו של יו"ר ההסתדרות, שסירב לאשר את ההסכם עם העובדים הקבועים שאמור היה להיחתם אתמול ודרש הבהרות ביחס לתוכנית המלאה. על פי התוכנית החדשה יפוטרו 200 עובדים לאורך שלוש שנים ולא באופן מיידי

נורית קדוש 13:3403.01.17

תוכניתו של אייל מליס מנכ"ל תנובה לפטר 300 עובדים לא קבועים לא תצא לפועל. לכלכליסט נודע כי בעקבות התערבותו של אבי ניסנקורן יו"ר ההסתדרות, תצמצם החברה את מספר העובדים שיפוטרו בכשליש ותקלוט עשרות עובדי קבלן בהעסקה ישירה.

אייל מליס מנכ"ל תשלובת החלב תנובה אייל מליס מנכ"ל תשלובת החלב תנובה צילום: עטא עוויסאת

 

כזכור, השבוע נחשף בכלכליסט כי לצד ההסכם אליו הגיעה תנובה עם עובדיה הקבועים, יפוטרו 250 עובדים קבועים במסגרת פנסיה מוקדמת לאורך 3 שנים והנשארים יקבלו תוספות שכר. כמו כן, החברה נערכה לפטר עוד 300 עובדים לא קבועים. ניסנקורן שנחשף למידע זה סירב לאשר את ההסכם עם העובדים הקבועים שאמור היה להיחתם אתמול ודרש הבהרות ביחס לתוכנית המלאה. בעקבות דרישתו להבהרות וסירובו לחתום על ההסכם, צמצם מליס את מספר העובדים הלא קבועים שהתכוון לפטר, כך שיפוטרו עד 200 עובדים לאורך כשלוש שנים ולא באופן מיידי. בנוסף, התחייבה תנובה לקלוט 70 עובדי קבלן, להעסקה ישירה בתנובה.

 

תוכנית הפיטורים היא השלב הארי במסגרת תכנית ההתייעלות שכפתה ברייט פוד הסינית על תנובה, בעקבות ההרעה המתמשכת בתוצאותיה העסקיות. בנוסף לפיטורים, אוחדו 2 החטיבות של החברה לשתי חטיבות ופוטרו מנהלים ותיקים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x