$
פרסום ושיווק

הממשלה אישרה: שידורי התאגיד הציבורי יחלו ב-30 באפריל 2017

זאת בעקבות סיכום שהושג בין ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו לבין שר האוצר משה כחלון לפני כשבועיים. עלות הדחייה לתאריך זה עומדת על 140 מיליון שקל

אלירן מלכי 14:4225.12.16
הממשלה אישרה היום (א') את הדחייה בפתיחת שידורי התאגיד הציבורי ל-30 באפריל 2017, זאת בעקבות סיכום שהושג בין ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו לבין שר האוצר משה כחלון לפני כשבועיים.

 

 

 

על שוחלן הממשלה הונחה הבוקר טיוטת חוק השידור הציבורי הישראלי, שמונעת מהתאגיד להתחיל לשדר לפני 30 באפריל. עוד צוין בטיוטה כי עלות הדחייה לתאריך זה עומדת על 140 מיליון שקל. החוק הקודם אפשר לתאגיד השידור הציבורי "כאן" להודיע לשר התקשורת וראש הממשלה נתניהו ולשר האוצר כחלון כי הוא ערוך לשידור, ובתגובה היו אמורים השרים לאשר לתאגיד להקדים את עלייתו לאוויר.

 

התאגיד הודיע באוקטובר כי הוא ערוך לשדר, אך נתניהו סירב לאפשר לו לעלות. לקראת הדיון בבג"ץ מחר, שעניינו הסירוב להקדים את השידורים, גיבשה המדינה הצעת חוק שתבטל את האפשרות של התאגיד להקדים את שידוריו, ובה נכתב: "שר התקשורת ושר האוצר הסכימו לבטל את האפשרות הנתונה להם להקדים את יום תחילתו של החוק, אם הודיעה להם מועצת תאגיד השידור הישראלי כי התאגיד ערוך להתחיל בשידוריו לפני יום התחילה".

 

 

תאגיד השידור כאן תאגיד השידור כאן צילום: שאטרסטוק

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x