$
פרסום ושיווק

דוד ביטן: "נעמוד על כך שהתאגיד ייסגר"

יו"ר הקואליציה הגיב לדברים שאמר שר האוצר, ולפיהם החלופה של שיקום רשות השידור אינה ריאלית, לאור התארכות המו"מ עם ועדי העובדים ברשות. ביטן: "עדיף שכחלון לא יעלה על סולמות שאי אפשר לרדת מהם"

אלירן מלכי 20:1122.11.16

"כחלון והאוצר טועים בגדול. עדיף ששר האוצר לא יעלה על סולמות שאי אפשר לרדת מהם אחר כך", כך הגיב היום יו"ר הקואליציה דוד ביטן ב"תוכנית חיסכון" בערוץ 2 לדברים שאמר מוקדם יותר שר האוצר משה כחלון, ומהם השתמע כי החלופה של שיקום רשות השידור אינה ריאלית, לאור התארכות המו"מ עם ועדי העובדים ברשות וחוסר הנכונות שלהם לוותר על תוספות השכר ברשות. 

"אנחנו מסוגלים להתכנס לתקציב השידור הציבורי באמצעות התייעלות של רשות השידור", אמר ביטן. "הם (כחלון והאוצר - א"מ) טועים בגדול. זה (סגירת התאגיד - א"מ) דגל של הליכוד ואנחנו נעמוד על כך. בסופו של דבר בישיבה שתהיה בין ראש הממשלה לשר האוצר הנושא יסגר ביניהם״.

 

שר האוצר משה כחלון שר האוצר משה כחלון צילום: אלכס קולומויסקי

 

ביטן אף אמר ״שראש הממשלה לא עסוק בנושא הצוללות. הוא יהיה עסוק בנושא התאגיד כשצריך יהיה לעסוק בזה בסוף השבוע. זה דגל של הליכוד ואנחנו נילחם על זה. יש דגלים של שר האוצר שהוא נלחם עליהם ואנחנו עוזרים לו בדגלים האלו, הוא צריך להבין שיש דברים שהם חשובים לליכוד וכחבר בקואליציה הוא צריך להבין את זה. חבל לצאת בהצהרות שאין להם שום בסיס בשום מקום״.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x