שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

רשת ויקטורי קונה 6 חנויות נוספות ממגה ב-12.5 מיליון שקל

הסניפים הממוקמים ברעננה, תל מונד, מגדל העמק, קריית אתא ושהם, מצטרפים לפתיחת סניף חדש בצור יצחק הצפויה ברבעון הראשון של 2017. אז תעמדו מצבת הרשת על 49 סניפים

נורית קדוש 10:2122.11.16

רשת ויקטורי ממשיכה במסע ההתרחבות ורוכשת ב-12.5 מיליון שקל 6 חנויות נוספות שהיו בעבר של מגה. מדובר בסניפים שרשות ההגבלים חייבה את נחום ביתן למכור כתנאי לרכישת מגה.

 

 

 

הסניפים הממוקמים ברעננה, תל מונד, מגדל העמק, קריית אתא ושהם, מצטרפים לפתיחת סניף חדש בצור יצחק הצפויה ברבעון הראשון של 2017. אז תעמדו מצבת

הרשת על 49 סניפים.

 

6 הסניפים החדשים יפעלו תחת פורמט דיסקאונט שכונתי ויעברו לתפעול תחת רשת ויקטורי ללא סגירה ופתיחה מחודשת מתוך כוונה שתרומתם לתוצאות תהיה מהירה.

 

רכישת הסניפים החדשים מגיעה בהמשך להשלמת פתיחת 12 הסניפים החדשים עליה הודיעה ויקטורי ברבעון הראשון של 2016. הסניפים החדשים מעמיקים את פריסת הרשת באזורים בהם היא לא היתה פעילה.

 

אייל רביד, מבעלי השליטה ומנכ"ל ויקטורי: "לאחר שפתחנו 12 סניפים בתחילת השנה, אנו ממשיכים במימוש אסטרטגיית הצמיחה של הרשת. 6 הסניפים אלו ממוקמים באזורים חדשים עבורנו כך שהם מעמיקים את פריסת הרשת. הסניפים יפעלו בפורמט דיסקאונט שכונתי ויעברו לידינו תוך כדי תנועה על מנת שיתרמו לתוצאות באופן מיידי".

 

אייל רביד מנכ"ל ובעלים של רשת ויקטורי אייל רביד מנכ"ל ובעלים של רשת ויקטורי צילום: צפריר אביוב

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x