$
פרסום ושיווק

בגלל סכסוך עסקי: משחק היורוליג של מכבי תל אביב לא שודר ב-yes

RGE, בעלת זכויות השידור, החליטה לנקוט צעד חד צדדי בעקבות הסכסוך עם חברת הלוויין; המשחקים שודר בחינם באתר ערוץ הספורט

אלירן מלכי 20:3917.11.16

משחק היורוליג של מכבי תל אביב נגד קאזאן לא שודר הערב ב-yes - בעקבות סכסוך עם קבוצת RGE. ככל הנראה צפויים שיבושים נוספים גם במשחקי ליגת העל והיורוליג הקרובים.

 

 

בשנה האחרונה קבוצת RGE רכשה את משחקי היורוליג וליגת העל והם לא היו חלק מההסכם המקורי מול החברות המשדרות. עקב כך, RGE פנתה לכלל המשדרים ופתחה מולם במשא ומתן. עם HOT וסלקום TV היא הגיעה להסדר ובyes סירבו לשתף פעולה.

 

על אף שהיו גישושים בנושא, בימים האחרונים החליטו ב-RGE לנקוט צעד חד צדדי ולהחשיך את משחק היורוליג לצופי yes ובד בבד לאפשר את שידורו באופן חופשי באתר של ערוץ הספורט. בשלב הזה לא ידוע מתי החברות יפתרו את הסכסוך הכספי המוערך בכ-6 מיליון שקל.

 

מקבוצת RGE נמסר בתגובה: "לא ניתן למחלוקות מסחריות לפגוע בקהל צופנו. ערוץ הספורט העביר את שידור המשחק לאתר האינטרנט שלו בנוסף לשידורו בערוץ הספורט ב-HOT ובסלקום טי וי על מנת שכל צופיו יוכלו לראותו".

 

מ-yes נמסר בתגובה: "ערוץ הספורט של RGE החליט לנקוט בבריונות, לפעול כנגד הוראות מועצת הכבלים והלוויין ולנהל מו"מ עם החברה על חשבון לקוחותיו הנאמנים, ובאופן חד צדדי הפסיק את השידור בערוץ ספורט 5 (אפיק 55). yes מיד פעלה על מנת שלקוחותיה לא ייפגעו, ופתחה מיידית למשך כל הסוף שבוע את ערוץ 59 ללא תוספת תשלום לממירים תומכי HD".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x