$
פרסום ושיווק

התאגיד העלה 3 תחנות רדיו אינטרנטיות חדשות למוזיקה בלבד

התחנות משדרות ללא הפסקות ופרסומות במשך כל שעות היממה וכל ימות השבוע. הן יחולקו לנוסטלגיה, להיטים ואלטרנטיבי. העורך המוזיקלי הראשי: "נשדר מוזיקה מגוונת תוך דגש על יצירה ישראלית מקורית"

אלירן מלכי 13:0217.11.16
תאגיד השידור הציבורי החדש "כאן" הודיע היום (יום ה') כי הוא מעלה לאוויר 3 תחנות רדיו אינטרנטיות חדשות באתר שלו ללא פרסומות והפסקות שישודרו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. התחנות יחולקו לנוסטלגיה, להיטים ואלטרנטיבי. בתחנה הנוסטלגית תינתן במה לאומנים הוותיקים במוזיקה הישראלית, בתחנת הלהיטים ישודרו מוסיקה ישראלית ולועזית ובתחנה האלטרנטיבית יהיה גם שילוב של יצירות ישראליות ולועזיות.

 

אביעד רוזנבוים, העורך המוסיקלי הראשי בתאגיד אמר "אנו גאים להשיק רדיו אינטרנטי בישראל, בדומה לנעשה בעולם. בזכות מאפייניו הייחודיים של מדיום זה, יותר ויותר אנשים מאזינים לפלטפורמה המהווה אלטרנטיבה ייעודית מוסיקלית. אני שמח על ההזדמנות להוביל את המוסיקה ברדיו - בשידור הציבורי - ולהציע למאזינים תחנות רדיו אינטרנטיות שישדרו מוזיקה מגוונת תוך דגש מיוחד על יצירה ישראלית מקורית".

אלדד קובלנץ, מנכ"ל התאגיד הציבורי אלדד קובלנץ, מנכ"ל התאגיד הציבורי צילום: אוראל כהן

 

אלעד טנא, סמנכ"ל הדיגיטל בתאגיד, אמר "השקת הרדיו האינטרנטי ("כאן מיוזיק") היא חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה של התאגיד, הרואה במרחב הדיגיטלי כ"מדורת השבט" החדשה, ומשקיעה משאבים רבים בתוכן בכלל ערוצי המדיה בפרט ובינהם גם רדיו". עוד הוסיף טנא כי "בעתיד הקרוב, יעלו תחנות נוספות בעלות גוון מוסיקלי שונה" .

בטל שלח
    לכל התגובות
    x